Arabasını Yıkattığı Gün Yağmur Yağanlar Klübü

ben bosch kullanıyorum ama normal çeşmeden hortum baglaman gerekıyor. ama bi denemek lazım belkide bidondan falan çekebilir suyu..

valla su çekecek çeşme yok apartmanın orda, 3. kattan da hortum sallandıramam.

bidondan çekemiyorsa pompası ben kendim yaparım bi sistem onu kullanırım olmazsa.

yeni bir polemik oluşturayım.peki ücretli yıkatsanız mı daha çok üzülürsünüz,kendiniz yıkasanız mı :D

ikisinede birinde kendime diğerinde parama acırım :)

:D :D :D

benim gibi başka varmı diyodum..
yakında konya ovasına yağmur yağsın diye belediye kararı ile her gün benim arabayı yıkatmaya başlayacaklardı :D

işim şaka tabi de valla hep benimde başıma geliyoo :)

dün akşam Muharrem (aga78) ile konuştum sabah benim arabayı alda bi kuaför yüzü görsün dedim. Geldi aldı malesef :(

şuan itibariyle Ankara - Ümitköy'de yağmur başladı... çok da güzel yağıyo...

yeni bir polemik oluşturayım.peki ücretli yıkatsanız mı daha çok üzülürsünüz,kendiniz yıkasanız mı :D

zamanım varsa kendim yıkamayı tercih ederim, geçen şaşmaz bp istasyonunun orda durdum süngerle yıkıyomusunuz dedim, yıkıyoz dediler. araba yeni belli, elemanlar kendi arabaları sanki keyif yapmaya çalışıyolar binip temizlerken, radyo falan ayarlamalar sesini açmalar.ben de yanlarındayım. hiç sevmem bu tavırları. 15 lira istediler iç dış, beğenmedim de yıkamalarını.

salı aksamı yıkadım kendim, carsamba gokgurultusuyle uyandım. malesef cıkarmam da gerekıyodu. leş oldu.

Geri