Arabasını Yıkattığı Gün Yağmur Yağanlar Klübü

Yağmur yagsın arabam kirlensin ben o barajdaki suyla yeniden arabamı yıkayım. Doğal olan bu döngüdür umarım bozulmaz :)

Yanlız şunu söyleyim kesinlikle tespitin doğru kuşlar temiz arabanın uzerine daha çok pisliyolar . Ya da bana öyle geliyor

Ne Zman Araba yıkasam yağmur yağıyor.Hatta bu sene nisan ayıydı arabayı yıkadım hava süperdi arabayı yıkadım jant oraları bezle siliyordm bi baktım yagmur hafif hafif yağıyor.olsun dedim yağmur iyidir sonra yağmur kesıldı 1 saat bekledım yıkadım sildim tam işim bitti dedim hafa gene bulutlandı gene yağmur.1 saat sonra gene sildim ama bu sefer yağmur yağmadı.tam 12 den 4 e kadar araba yıkamakla geçti günüm

karadenizin havası belli olmadığı için yıkamadan duruyorum :) kirlensede bir daha ki yağmurda çamurlar akıp gidiyor :)

Ben arabayı yıkadıktan sonra yağmur yağmasa bile kuşlar kesin hallediyor. Hele karga ve saksağanlar arabayı tanınmaz hale getiriyor. Sanırsın arabanın üstüne insan çıkıp pislemiş

Yağmur yagsın arabam kirlensin ben o barajdaki suyla yeniden arabamı yıkayım. Doğal olan bu döngüdür umarım bozulmaz :)

Yanlız şunu söyleyim kesinlikle tespitin doğru kuşlar temiz arabanın uzerine daha çok pisliyolar . Ya da bana öyle geliyor
ben çoktan keşfettim. bunların popolarında sensör var. yeni yıkanmış arabalara ayarlanmış. anında gelip hacet gideriyorlar:D :D :D

ben arabayı yıkadıgımda komsular dıo 1 saate kalmaz yagmur yagar dıolar yagıyoda :D ne zaman yıkasam arabayı yagıyo :D

aynen arkadaşlar katılıyorum ama bu club sayesinde sadece bana olmadığını öğrendim en azından teselli oldu..! :) :D

bu akşam üzeri yıkattım, meteorolojiye baktım Ankara'da yağış yok diyo :)

bu sefer yırttık yaniiii :):)

bende bu akşam üstü yıkattım bi baktım hava karardı ve olan oldu yağmurrrr şu an çamur içinde buyrun bakalım

Geri