Araç devri ve plaka değişimi

O zaman illa ben 33 AHM plaka istiyorum diye inat edersem;
Mersin'de ikameti olan bi abiye devredip, plaka değişimi yapacağız. Sonra geri alacağım.
Tek çare ve en basiti bu olsa gerek :D

O zaman illa ben 33 AHM plaka istiyorum diye inat edersem;
Mersin'de ikameti olan bi abiye devredip, plaka değişimi yapacağız. Sonra geri alacağım.
Tek çare ve en basiti bu olsa gerek :D

Ahmet ikametgahını Mersin'e taşıma imkanın yok mu?

Yok abi o işlerle uğraşasım yokya, gidip tık 1 günde halledip geleyim istiyorum. Evrakla uğraşmak istemiyorum.
Belki forumdaki uğur arkadaşımız bana yardımcı olur devir işlerinde, bi alıntı atayımda görsün burayı :D

:rolleyes:

Mersin plaka işi nerden çıktı hayırdır :D

Kısaca özetliyim uğur başkan.
Ben plakayı 33 AHM yapmak istiyorum, devir işlemleri için Mersin ikametli birisi lazım :D

Plaka devri işlerinden filan anlamam açıkçası ama ikamet konusunda yardımcı olabilirim

Bu arada AHM alman zor

çünkü şuanda yanlış bilmiyorsam CGA serisi ile başlıyor plakalar , ben 2 yıl önce aracı sıfır aldığımda emniyetten sıradaki plakayı almıştım öyle özel plaka işlerine filan girmedim sırada C.A.F. serisi vardı bende onu aldım , yani kısacası alfabetik sıraya göre gidiliyor burada

ha yok pert olmuş ve boşta kalmış bir aracın plakasını olurda bulursan AHM ile başlayan o ayrı konu tabi

Son düzenleme:
Plaka devri işlerinden filan anlamam açıkçası ama ikamet konusunda yardımcı olabilirim

Bu arada AHM alman zor

çünkü şuanda yanlış bilmiyorsam CGA serisi ile başlıyor plakalar , ben 2 yıl önce aracı sıfır aldığımda emniyetten sıradaki plakayı almıştım öyle özel plaka işlerine filan girmedim sırada C.A.F. serisi vardı bende onu aldım , yani kısacası alfabetik sıraya göre gidiliyor burada

ha yok pert olmuş ve boşta kalmış bir aracın plakasını olurda bulursan AHM ile başlayan o ayrı konu tabi

Onu çoktan ayarladım, 33 AHM 24 boşta. Diğer AHM'ler full dolu :D
turkiye.gov.tr 'den sorgulayınca çıkıyor. Tek tek 99 tane plakayı sorguladım, sadece 24 boş :D

Geri