Araç kokusu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan xenonx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende almıstım arabayı temizlerken dısarı cıkarmıstım düşürüp kırdım. gitti die cok üzülmüştüm ama iyiki kırılmıs galiba

ben konsolun hemen altına vitesin önüne küçük bir havlu koyup kokuyuda havlunun üstüne koyup küllüğün altına sıkıştırdım tamamen sabitlendi ve bence görüntüsüde çok hoş oldu zaten bunlar airwickin dekoratif koku ürünleri arasında yer alıyor.

Aracın içi kavun tarlası gibi kokuyo,misss;tavsiye eden arkadaşlara çok teşekkürler ... :good: :rock :alkis:

evet arkadaşlar opel resmi kokusu olmakta sağlamadımlarla ilerliyo herkesdeli oluyokokuyo çok beğeniyolar hanımevede istiyor. :) tavsiye edenlere çok teşekkürler ... peki bu mangonun başkaçeşitlerini arabada kullanan varmı ?aynı tarz kokunun başka çeşitlerini.

evet arkadaşlar opel resmi kokusu olmakta sağlamadımlarla ilerliyo herkesdeli oluyokokuyo çok beğeniyolar hanımevede istiyor. :) tavsiye edenlere çok teşekkürler ... peki bu mangonun başkaçeşitlerini arabada kullanan varmı ?aynı tarz kokunun başka çeşitlerini.
ben hepsini kullandım hiçbiri mango kadar olamaz.en iğrenci vanilyalımıydı neydi beyaz olanıu işte.diğerlerini denemek istersen yeşili orman kokusu daha iyi beyazdan...

ben hepsini inceledim, bu kokular ev için yapıldığından arabada çok yoğun bir etki yaratıyo. bu bakımdan çok hafif olmazsa rahatsızlık verebilir. diğer hiçbir koku kavun gibi ferahlık ve tazelik hissi vermiyo.(bide eski sakızlar :D )

ben en ilginç yere koydum sanırım kokuyu arka koltugun koltuk başına sıkıştırdım kıpırdamıyyo bile

yapılacak ilk iş : arabada petekte takılı olan glade i çıkart ve çöpe at
ikinci iş: kavun aromalı ariwick al:)
paylaşım için teşekkürler...

Geri