Araç kokusu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan xenonx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bugün okul çıkışında Migros a uğrayıp sordum;üretiminin durdurulması konusunda bilgileri olmadıklarını ancak şu anda stoklarında yeterince bulunduğunu söylediler,paniğe gerek yok ... :)

arkadaşlar bu konuyu açtığınız için çok teşekkür ederim. ben o glade lerin tehlikeli olduğunu bilmiyordum ve peteklerim çatlamadan ya da bozulmadan öğrendiğim çok iyi oldu. işte çıkar çıkmaz o kokuyu emekli edicem. peki alternatif olarak bu airwick kavun biraz büyük demişsin 06bb2655 arkadaşım. peki araçta nereye koyuyorsun sende de corsa var sanırım. birde bunun şekli şemali nasıl? fıslatıyomu zamanlamı kendiliğindenmi yayılıyo nasıl bişi biraz anlatırmısın?
ben işyerimdede arabamdada kullanıyorum altına çift taraflı bant yapıştırdım arka camın önüne koydum aynen binenler kavun istiyo ama kışın ortasında bide hamile biri binerse o zaman ne olur kavun nasıl bulunur bilmem çünkü hakkaten baya baya kavun:) :confused:

size pratik bir bilgi vereyim arkadaşlar kullanmakta olduğunuz parfümü arabanın direklerine ve emniyet kemerine 2şer defa sıkınız sigara içmediğiniz sürece çok kalıcı oluyor ;)

Evet ya,biz bu konuyu geçen sene Mango/Kavun kokusuna bağlamamışmıydık :D Hatta opelim.net resmi kokusu yapalım diyenler olmuştu :)

glade sakat ewt.. serviste adam çıkardı at bunu dedi :) konuyu okuduktan sonra gaza geldim bende alıcam mangodan...

Geri