Araç kokusu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan xenonx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaslar bu kokulara gerek yok.Burada Polen filtresine sikilan parfüm kokulari var.Ben ondan kullaniyorum.Gayet iyi hic bi sorunda yok.

zafim2002' Alıntı:
Arkadaslar bu kokulara gerek yok.Burada Polen filtresine sikilan parfüm kokulari var.Ben ondan kullaniyorum.Gayet iyi hic bi sorunda yok.
dostum gerçekten güzel bi bilgil ilk defa duydum ilgimi çekti biraz anlatırmısın kaç para kalıcığı nasıl?güzel kokuyomu?herşeyden öte kavunlu varmı ve filtreye zarar vermiyomu merak ettim?

06bb2655 kardeşime katılıyorum bu kadar güzel bir araç kokusu ben daha görmedim

zafim2002' Alıntı:

bende cok merak ettim ya . açıklarmısın biraz

sprey/sıvı kokuları sakın kalorifere,gövdeye sıkmayın. yukarıda astrammm ın dediği gibi 4 lü flaşör düğmesinin rengi attı, ayrıca kalorifer ızgaralarını çatlatıyor...

ben sahsen sigara icmedigim icin resimdeki kokudan alip,ihtiyacima göre kesip küllüme koyuyorum ve uzun süre hos bir koku veriyor,ayrica bereketlide oluyor. o kalorifer petegine takilanlar cidden tehlikeli...

pshot_lg_solid.jpg

arkadaşlar bu konuyu açtığınız için çok teşekkür ederim. ben o glade lerin tehlikeli olduğunu bilmiyordum ve peteklerim çatlamadan ya da bozulmadan öğrendiğim çok iyi oldu. işte çıkar çıkmaz o kokuyu emekli edicem. peki alternatif olarak bu airwick kavun biraz büyük demişsin 06bb2655 arkadaşım. peki araçta nereye koyuyorsun sende de corsa var sanırım. birde bunun şekli şemali nasıl? fıslatıyomu zamanlamı kendiliğindenmi yayılıyo nasıl bişi biraz anlatırmısın?

alpasch' Alıntı:
ben sahsen sigara icmedigim icin resimdeki kokudan alip,ihtiyacima göre kesip küllüme koyuyorum ve uzun süre hos bir koku veriyor,ayrica bereketlide oluyor. o kalorifer petegine takilanlar cidden tehlikeli...

bu kokular en mantıklısı herhalde, ama bu kokular ev gibi buyuk hacimli mekanlar için yapılmış, arabada yogun kokudan baş ağrısı yapma gibi biir durum olmasın?

Kavun kokusunu işyerimde kullanıyorum,dışarı kadar çıkıyor koku:)gelen herkes soruyor..Araç için mood'un küçük parfümleri var renk renk şişelerde oluyor bu aralar onları tercih ediyorum.

Geri