Araç kokusu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan xenonx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
valla öğrendiğim iyi oldu benimkininde başına bişey gelmeden çıkarıyım hemen

aaa benimde glade takılı zarar verdiğini bilmiyordum:eek: çok ta güzeldi kokusu ,sabah çıkartayım bari nasılsa ayrıca parfümü var onu kullanırım..
Teşekkürler arkadaşım bu konuyu açtığın için hiç duymadığım bi konuda aydınlandım ..
sağlıcakla kal....

ya valla aldım arabada şenlik var hakkaten her binen hemen markasını falan soruyo, hatta biri dadandı bunu bana ver sen yine alırsın diye :D kavunlu airwick i bizlere kazandıran 06bb2655 arkadaşımıza teşekkür ederim.
aslında zaten meşurmuş bu kavun kokusu biçok yerde duymaya başladım millet sapır sapır alıyo :D
vbmenu_register("postmenu_170416", true);

bende merak ettim ya şu kavun kokusunu, hafta sonu girelim şu koku olayına

efe074' Alıntı:
ya valla aldım arabada şenlik var hakkaten her binen hemen markasını falan soruyo, hatta biri dadandı bunu bana ver sen yine alırsın diye :D kavunlu airwick i bizlere kazandıran 06bb2655 arkadaşımıza teşekkür ederim.
aslında zaten meşurmuş bu kavun kokusu biçok yerde duymaya başladım millet sapır sapır alıyo :D
vbmenu_register("postmenu_170416", true);

güle güle kullan:):alkis:

bende kavun kokusunu kullanıyorum. oturduğum koltuğun altına arka tarafa koyuyorum. Özellikle yazın klima çalışırken çok daha güzel kokuyor.

yezocan' Alıntı:
bende kavun kokusunu kullanıyorum. oturduğum koltuğun altına arka tarafa koyuyorum. Özellikle yazın klima çalışırken çok daha güzel kokuyor.
Bu teknik güzel . Bu güne kadar zararını görmediğiniz anlaşılıyor. Gönül rahatlığı ile uygulama yapılabilr. :good:

dün bi arkadaşım "ne o lan arabada da mı nargile içiyosun" dedi :D sanırım tek handikapı çok yoğun bir koku vermesi ama zaten 3 dak sora burun almıyo o kokuyu. bu arada kavun diyip duruyoruz ama mango adıyla satılıyor kavun diye bir flavour yok ama mango bildiğimiz kavun kokusu veriyor.

hafta sonu birkaç buyuk markete baktım, kavun kokusu bulamadım :(

Geri