Araç kokusu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan xenonx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evet bu kavanozlardan diğer 2sinide denedim.orman kokusu fena değil ama bayıyo.vanilya hiç kalıcı değil ve bence miğde bulandırıcı.bu 3ünden en iyisi turuncu olanı bence

hmmm cok güzel aciklamissin.. sagolasin

en kisa zamanda deniyecegim.

Bende başıma geldiği için şiddetle uyarıyorum. Arabayı yeni aldığımda orta konsoldaki ızgaraya takmıştım. Sıvı güneşten yada başka sebepten dolayı akmış. Konsolda boya kabardı kötü deforme oldu. Arabaya binen buraya ne oldu diyor. Gördüğüm arabadan çıkartıyorum...

benim panelide eritti acaba teyibin etrafındaki plastik kaç para bilgisi olan varmı veya başka bir yöntemle düzeltebilirmiyiz

Koku kullanmayın arkadaşlar, akciğerleriniz için çok zararlı hem de öyle üfleme kanallarının önüne konanlar direkt yüzünüze püskürüyor, akciğer rahatsızlıklarına neden oluyor , araçların kendi kokuları bile yeterince zararlı. Bir gün bakmışsınız allerjik astımınız oluvermiş ondan sonra ömrünüzün sonuna kadar uğraşırsınız. Tedavisi o kadar zor ki. Kavun havuç vs kokusu arzunuzu evde mutfakta giderirsiniz.

Koku kullanmayın arkadaşlar, akciğerleriniz için çok zararlı hem de öyle üfleme kanallarının önüne konanlar direkt yüzünüze püskürüyor, akciğer rahatsızlıklarına neden oluyor , araçların kendi kokuları bile yeterince zararlı. Bir gün bakmışsınız allerjik astımınız oluvermiş ondan sonra ömrünüzün sonuna kadar uğraşırsınız. Tedavisi o kadar zor ki. Kavun havuç vs kokusu arzunuzu evde mutfakta giderirsiniz.
ii de dostum bu kokuyu kullananların %90 ı sigarada içio zati onun için kullanıo,sigaranın zararına bakmıoz ki kokusuna bakıos hehe
x2 de sen buna ;)

Hele Ki Sigara Hiç Içmeyin. Yazik Günah Akciğerinize. Sigara Akciğer Dokusu Içinde Elastik Liflerin Arasinda Birikiyor Ve Asla Atilmiyor . Mezarda çikiyor.

Ya bilmiyorum günümüz hava koşullarında alt tarafı günde yarım saat araç kullanarak (ortalama) koku yüzünden böyle bir sorun olurmu? Yani biz ne ortamlarda bulunuyoruz neler yiyip neler içiyoruz o küçük kokunun sağlığa zararı hakkaten varmı bilmiyorum. Araştıralım aslında sağlık bakanlığı onayı varmı bakmak gerek. Gerçi bizim sağlık bakanlığımıza kim onay verecek oda var tabi. Valla bukadar ayrıntıları düşünemeyecek kadar hızlı yaşıyoruz sanırım. Peki varmı butür kokular yüzünden sağlık problemi yaşayan canlı tanık?

en güzeli temiz hava...

Geri