Araç kokusu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan xenonx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ya beyler,o kokuları bana bedava verseler bile takmam,kokusunu geç,bi kere estetik olarak arabanın ön konsol görünümünü bozuyor.Hadi bunu da geçtik,'sanayağ' gibi erimelere sebep oluyo,adamın cinlerine tapesine çıkarıyo...En güzeli arka kapıların birine şu eriyen jel kokulardan koymak.10 milyon civarı bi şey ama çok daha kalıcı oluyo.

Bu arada ekstra bi bilgi:Araçlara sıkılan tüm kokular camlarda yağlanmaya sebep oluyo farkında mısınız?Bu yüzden kesinlikle jel kokular...

+ serwisten duyduğum kadarıyLada ön paneLin derisini çatLatıomus kokuLar ;)

hafta sonu birkaç buyuk markete baktım, kavun kokusu bulamadım :(

ewt turuncu kavanoz top gibi bişey ayrıca kavun olarak arama mango olarak ara çünkü kavun diye bir koku yok sanırım mango olarak geçiyor ve direk kavun gibi kokuyor. 3m olan her migrosta var.

tamamdır, sırf bunu almak için 3m migros a gidecegim :) tşk. ler

En güzel koku, Almancı arabalarının kokusudur. Arabaların tarifsiz bir kokusu vardır. Ne sıkarlar ne ederler anlamam ama çok güzel kokarlar !

ben arabamda bu tip kokular kullanmamıştım burayı okuduktan sonra çevremdeki herkesi uyarıyorum kullanmamaları konusunda.
Aslında yargının içinde biri olarak, bu tip durumları yargıta taşımak gerekli ya da en azından bilindik bir şikayet sitesi var durumu oraya bir yazın bakalım şirket ne cevep verecek.

şikayet etsek de bişey elde edemeyiz hem anlamadım opele mi o kokuyu üreten firmayamı şikayette bulunucaz?

geçen gidip sökeyim yazmıştım ya;
dün baktım altına 1 senedir duruyo glade marka koku orda hiç bi deformasyon yok,ben mi şanslıyım yoksa glade mi iyi onu tam bilmiyom tabi :D

kavun kokusu dediğiniz normalde ev için olan kokulardanmı cam kavanozda olan? ve kaça?

deformasyon, sıvı kokuların (yada püskürtmeli ) gögüs (dashboard) yada kalorifer ızgaraları üzerine uygulanması sonucu oluyor.dörtlü flaşör düğmesi ve gögüs kaplaması bozluyor, ızgaralar çatlayabiliyor.sıvı kolonya bile 4 lü flaşör dügmesinin rengini bozuyor.yoksa şisesi ile birlikte ızgaraya astıgın kokunun bir zarar verecegini sanmam

Geri