Araca Pasta Cila Yaptırmak Boyayı inceltir mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Navaron
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Teşekkür ederim uğraşmışsın resimde koymuşsun.
Arabada çok parlak durmuş güzel olmuş baya bunuda bulursam incelerim bi. tekrar sağol faruk

arkadaşlar ben bu konuyla ilgili yeni bir konu açmayı bile düşündüm,merak ediyorum ziebart gibi birsürü para verip geniş kapsamlı koruma yaptırdığımız aracımıza ne uyguluyorlar bilen varmı? yani öyle parlatmadan bahsetmiyorum bildiğim kadarıyla parlatma cilasının üstünede bir koruma yapılıyor hem parlaklığı hemde boyayı çok uzun süre koruyacak bir ürün varmı piyasada? metalik boya için

Turtle Wax renkli cila

photo0031fg8.jpg

Bugün koçtaştan bunu aldım renkli cilaymış, çizik giderici kalemi de var (yanda görünüyor), siyah tonlarında araçlar için siyah cila olarak aldım. (aracım metalik safir-siyah). Fiyatsa reyonda 29du kasada 35 çıktı bana biraz pahalı geldi, diğer cilalara göre.

Bu ürünü kullanan varmı ? Renkli cila olduğu için aklıma takıldı boya üzerinde kendi renginden farklı bir renk tonu oluşturmasın ? sıvının rengide siyah çünkü...

Çizik giderici kalemle ise ufak bi deneme yaptım bi işe yaramadığını düşünüyorum. Bugün vaktim yoktu yarın sonunda alabildiğim cila makinesiyle arabayı cilalıycam, tecrübe eden varsa beklediğim sonucu alırmıyım bu ürünle ?

Son düzenleme:
öncelıkle uzerındekı kullanma talımatı oku ve ona göre uygula. bırde bu tur seylerı kullanıpta memnun kalana nadır rastlanıyor.

talimat diğer benzer ürünlerle aynı, forumda cila kullanan arkadaşların hep memnun kaldığını okudum ve araçlarını resimlemişler güzel görünüyordu da bu ürün nasıl acaba onu merak ediyorum. Renkli cila çünkü ilk defa kullanıcam.

İnşallah bi işe yarar da paran boşa gitmemiş olur ...

hadi bakalım izlenimlerini bekliyoruz,benimkide metalik mavi ama ciladan çok şöyle üstün bi koruyucu arıyorum kuş pisliklerinden gına geldi:(

yarın bi yapıyım da hayırlısıyla, o kuş pisliğide asit resmen :) dediğiniz gibi işallah para boşa gitmez, ondan önemlisi şu cilanın renkli olması mevzu aklıma çok takıldı ama siyaha siyah aldım yani sonuçta bi problem olmasa gerek. Yarın önce ufak bi yüzeyde deniycem, umarım beklediğim sonucu alırım. internette araştırdım memnun kalanlar çoğunlukta. Sonucla ilgili sizleri de bilgilendiririm.

Geri