Araca Pasta Cila Yaptırmak Boyayı inceltir mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Navaron
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
oLaya son noktayı ben koyim bari...

Bu koçtaştaki aLeti aLdık..açıkçası çin maLı diede tereddüt ettik ama 2 yıL garantisi oLduğu için aldık..

GeLdik ve ciLaya başLAdık..ÖnceLikLe arkadasımın polosuna attık ciLayı..
Ve sonuç tek keLimeyLe mükemmeL bi aLet..Bence parasını kesinLİkLe tek seferde çıkaracak bi performasn sağLadı..

Arkadaşımın ön kaputu kazadan doLAyı değişmişti ve beyaz aracına siyah astarLı kaput takıLmıstı...Oraya dahiL ciLayı bi vurduk şu an gören herkes ne saman boyattın güzeL durmus dioLar..

Bu astarLı haLi böLe gösteriosa orjinaL boyaLı arabayı nası gösterir siz düşünün artık...

Kaputun ciLaLı haLinide koyucam buraya bi bakın derim bence ;)

img1718smallwj6.jpg

benimde bulmam lazım bu makineyi. Resimde de baya güzel görünüyor. Ne cila kullandınız ? Bu konu da da bilgi verebirimisin ?

çok profosyonel bi makina gerektirmez arkadaşlar sonuçta ne kadar kullanacaksınızki bosch makinta vs pahalıdır atlas yada alpino diye bir iki marka var kozyatagı bahaus yada ümraniye prakikerde var bunların muadilleri yanlız kecesine dikkat etmeli kalın kece olmaz + uygulamada seri ve aynıyerde bekleme yapmadan baskı ulgulamadan gecçmeli diye biliyorum şimdiden kolay gelsin

bende aldım sonunda bu makineden arkadaşlar. Cila olarak turtlewax gördüm sıvı cila onu tavsiye ettiler. Ne kullanmak lazım ? pasta olmasın ama, boyayı inceltmesin.

Parlak görünüm versin, boyayı korusun, kalıcı olsun bi müddet en azından, makineyle de uygulanabilicek ne tavsiye ediyorsunuz arkadaşlar ?

ÇBS BELCO alın arkadaşlar çok verimli vede ucuz 8YTL ye aldım küçük kutusunu arttı bile.

teşekkürler arkadaşlar sağolun bu cila marka seçimi karar vermesi güç gibi anlaşılan deneye deneye bulucaz ihtiyacımızı karşılayan modeli. Turtlewax sıvı cila var satış görevlisi bunu al dedi bi onu deniyim diye düşünüyorum. gerçi bu sıvı olmayanlar çok daha iyi diye duydum. 3M var 60 ytl dedi kutusuna ama ayakkabı cilası gibi katı ve rahatlıkla 60-70e yakın kullanılabilir, sorun şu ki ounun gibi katı cilalar makineyle uygulanamıyormuş. sıvı cila alıcam makineyle uygulayabilmek için.

teşekkürler arkadaşlar sağolun bu cila marka seçimi karar vermesi güç gibi anlaşılan deneye deneye bulucaz ihtiyacımızı karşılayan modeli. Turtlewax sıvı cila var satış görevlisi bunu al dedi bi onu deniyim diye düşünüyorum. gerçi bu sıvı olmayanlar çok daha iyi diye duydum. 3M var 60 ytl dedi kutusuna ama ayakkabı cilası gibi katı ve rahatlıkla 60-70e yakın kullanılabilir, sorun şu ki ounun gibi katı cilalar makineyle uygulanamıyormuş. sıvı cila alıcam makineyle uygulayabilmek için.

Benim resimdeki arabada kuLLandığım

AREXONS

8261 MetaLİk Boya CiLası

Geri