Araca Pasta Cila Yaptırmak Boyayı inceltir mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Navaron
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben bugün o çiziklerden dolayı servise gittim 1500 ytl fiyat çıkarttılar, aynı işlemleri özel servis kanalıyla 350 ytlye anlaştım araç şimdi onlarda bir hafta sonra alıcam bakalım nasıl olacak

Önümüzdeki ay ben de düşünüyorum bi pasta cila olayına girmeyi ...

ben geçen hafta yaptırdım iç dış yıkama pasta cila fakat çok derin çizikleri kapatamadılar toplam 65 ytl

sonunda cila olayını bitirdim

bir aydır havaların düzelmesini bekliyordum hafta sonunda (6 mayıs) Ankara'da havalar düzeldi ve cila olayına balıklama daldık....
koçtaştan aldığımız polisaj makinası ve turtle wax'ın şampuan ve teflon cilası ile olaya giriştik. daha önce araba yıkama dışında bi deneyimimiz yoktu ama cahil cesareti benim kırmızı corsa ve arkadaşlarımın fiesta ve honda civic'ini deney aracı olarak kullandık..
sonuç mükkemel diyeblilirim benim corsada su lekeleri ve boyada bazı yerlerde özellikle kaputta matlık vardı... iyice yıkayıp kuuruladıktan sonra pamukla cilayı uyguladım ve yine pamuk ve makinayla iyice parlattık.. eve döndüğümde gören komşular ve arkadaşlar arabayı boyattınmı diye sordular.. bu kadar iyi sonuç alacağımı sanmıyordum (bizim elemanın 1000 küsür ytl.lik fotograf makinası var ama pili sarj etmeden getirmiş onun için resim yok kusura bakmayın..:mad: )
tüm arkadaşlara tavsiye ederim....

Hocam yeni aracını :) kazasız belasız çamursuz günlerde kullanman dileğiyle...

Geri