Aracım çok yakıyor, performansı çok düştü

nanotechmilas bendede astra cd otm. var hemen hemen problemler aynı yakıt problem çok yakmaya başlladı lpg nin ve aracın bakımları yapıldı motorumda performans olarak bi düşüşüm yok ama yakıt olarak fazla bi tavsiye üzerine çift tırnak gm buji taktım bu hafta bakalım deneme yapıcam ne olacak bilmiyorum 100 tl lpg ile 270 km max 320 km yapbiliorum şuan için !!

valla dostlar bende sorun yine aynı motor bağırıyor bangır bangır ama çekiş yok sinir oldum ya lgp bitti yine 30 tl ile 70 km offfff offff

Bir Kaç Usta Baktı yapılan sorun galiba şanzumanda tekrar açılacak içi sinir oldum yapamamışlarsa vediğimiz 2000 tl yabana gidecek ilk işim ankara aydoğmuş şanzımana gitmek rezil ettiler paramla valla beni sinir olmuş durumdayım

Bu sorun şanzuman revisesinden önce yok idi ise bence otomatik şanzımanda sorun var...

Kafamı Karıştıranda Bu Şanzumanda Arıza Vardı yine böyleydi uğultu gürültü ve sürekli arıza lambası yanıyordu şanzımanın. yapıldığı serviste söylenen göre içindeki balataların tamamaı yanmış ben alır almaz arabayı revizyon ettirdim ben bu şekilde kullanmadım ama geldi takıldı şanzımana ama çekiş hala düşük
merak ettiğim sadece pompa olabilirmi acaba neyse bu hafta izmirde götürecem açtırtacağım şanzımanı neler yapılmış görmek istiyorum yanlış olan ne acaba arac vites değiştirince yıüılıp kalıo toparlamıyor umarım sadece pompa dedikleri parçadır

Geri