Aracımı mat siyah yaptırmayı düşünüyorum?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mert0
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mat siyah boyati mı? Yoksa orjinal rengi iyi mi?

• Boyat!

Oy: 25 39.7%
  • Orjinal iyidir.

Oy: 38 60.3%

• Kullanılan toplam oy
    63
Mert bence aracın iki kapılı olsaydı hoş olabilirdi ama bencede hiç oynama yapma renginde.

Bence değişiklik amacıyla yapılabilir.Yanlız fiyat cok 3M yapan bir yer var ordan fiyat almıstım 1350 demişti ve cok fazla araca yapmıslar 2007 porshe den audi a4 honda civic ve birkac araba vardı.Kişisel fikrim yapılabilir cok farklı olursun bikere.

Yakın zamanda bende yaptırıcam.Çok düşünmüştüm ama kararımı verdim:rolleyes:

kaplamayı bilmem ama mat siyah yaparsan dönüşün yok birde o vitrinlerdeki fuar araçlarındaki gibi arabanda durmaz inan mat siyah çok toz tutar kir tutar illa boyatıcaksan çok daha alternatif ve bence aracına yakışıcak renkler var range roverlarda ve focus rs lerde kullanınlan parlak orange renk var şahane bir renk illa boyatıcaksan bence öyle bir renk yaptır çok dikkat çekici olursun..

toz, kir benim için sorun işgal etmiyor.Kapalı garaja çektiğim için,renkler ve zevkler meselesi tabi,önerin içinde saygı duyuyorum.Deneyip görücez artık:)

Sadece iki kelime: ''pişman olursun'' :D Bir arkadaşımızda böyle heveslendi, günde 4 defa araba yıkıyordu yaz kış.Mat siyah tozu çok gösterir, çok tuz tutar.Hiç tavsiye etmem.

bence de boyatma :) beyaza boyat toz tutmasın :))

Boya mı yaptıracaksın, yoksa folyomu kaplatacaksın?

fikir hoş ama kullanımı zor olabilir, bir de sıkılırsan dönüşü olmama durumu var tabi, folyo düşünmezmisin Mert?

boyat gitsin yeaa:D:D:D

yorumlar için teşekkür ederim kaplama düşünüyordum ama 1650 cok para başka projeler ortaya çıktı power box gibi:D şuan onu kovalıyorum teşekkür ederim ilginize.

Geri