Aracımı mat siyah yaptırmayı düşünüyorum?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mert0
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mat siyah boyati mı? Yoksa orjinal rengi iyi mi?

• Boyat!

Oy: 25 39.7%
  • Orjinal iyidir.

Oy: 38 60.3%

• Kullanılan toplam oy
    63
Ne gerek var yahu 1650 dolara neler neler yaparsınız araca. Power box falan girmeyin bence madem kafanızda birşeyler yapmak var gidip Map yaptırın .. Superchips , VMax,EDS,Wimmer.... Araç benzinli mi dizel mi?

1650 dolara biraz ekleyip turbo bile yapılabilir yav.

Son düzenleme:
yorumlar için teşekkür ederim kaplama düşünüyordum ama 1650 cok para başka projeler ortaya çıktı power box gibi:D şuan onu kovalıyorum teşekkür ederim ilginize.

Boya ise yaptırma! diğer arkdaşların dediği gibi 1.650TL ye çok güzel şeyler olabilir mesela irmscher Panjur! :D

Ne gerek var yahu 1650 dolara neler neler yaparsınız araca. Power box falan girmeyin bence madem kafanızda birşeyler yapmak var gidip Map yaptırın .. Superchips , VMax,EDS,Wimmer.... Araç benzinli mi dizel mi?

1650 dolar degil TL:D bu arada benzinli araçlarda supercihps vmax tarzı seylerde performans alamazsın bunu cok gördüm cok duydum 12 bg için değmez ama power max işletimi ayrı birşey ve dizel araçlar için yapılıyordu şimdi benzinli araçlara üretilmeye başladı benzinli benimki bu arada.

bu arada bahsettiğim motora turbo takmak imkansız 2007 model opelin en çok eletronik olan motoruna turbo tak diyorsun evet motorun elimde kalmasını istersem yaparım çok araştırdık komple turbo kit getirticektim deidgin paralar az kalıyo biraz almanyada kargo dahil 100 parcanın üzerinde bir takım 7000tl ye geliyor:D general motorla kendim mailleştim kesinlikle tavsiye etmiyorlar:D

neyseki mat siyah dan vazgecmissin isabet olmus ..bende tam saka yapiyorsun Mert ciddi olamazsin dicektim arabanin rengi harika keske benimkide siyah degilde senin arabanin renginden olsaydi..sansimdan yillardir metalik siyah araba kullaniyorum her türlü kiri pisi minik cizikleri belli ediyor, biktirdi vallahi bir sonraki arabami koyu gri tonlarda alirim insallah..

mat sıyah dogal olarak kaplama yaptırcan . ben aracımı komple karbon kaplattım ama boyanın yerını tutmuyo sımdıden soleyım arkdasım araban guzel bence

Geri