Aracımı Sattım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan btlanl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bence alfa romeo 156 lara da bakmalısın, uygun fiyata cok donanımlı araçlar var üstelik alfalar hiç de yabana atılmayacak araçlar, değişiklik maksatlı denemek lazım aslında benimkini satarsam ben de 156 alacağım kafaya taktım.

alfalar iyidir ama t-spark motorlu olduğu için çok yakar ekonomik açıdan zorlar ....
bide onların dilinden anlayanı bulmak zor eski modelse baş ağrıtır...
elden çıkarmak istersin satılması zordur...
20000 lira civarı cıvıc bulunur vtec olmasada diğer modellerin fiyatı daha uygundur...
bide temel fikir olarak ,elde tanıdığın bildiğin bi araban varken onu satıp yeniden hiç huyunu suyunu bilmediğin başka bi ikinci ele para bağlamayı yanlış bulurum ...
sıfır almak daha mantıklı elde 20000 nakit varsa şartları zorlamak lazım...
benden demesi...:rulet:

alfalar iyidir ama t-spark motorlu olduğu için çok yakar ekonomik açıdan zorlar ....
bide onların dilinden anlayanı bulmak zor eski modelse baş ağrıtır...
elden çıkarmak istersin satılması zordur...
20000 lira civarı cıvıc bulunur vtec olmasada diğer modellerin fiyatı daha uygundur...
bide temel fikir olarak ,elde tanıdığın bildiğin bi araban varken onu satıp yeniden hiç huyunu suyunu bilmediğin başka bi ikinci ele para bağlamayı yanlış bulurum ...
sıfır almak daha mantıklı elde 20000 nakit varsa şartları zorlamak lazım...
benden demesi...:rulet:
haklı olabilirsin zaten asırı kronik sorunlu ,ya da kullanıcısına aman aman dedirtecek bir honda yoktur gecmişte ben de bir seneye yakın accord kullandım en mantıklısı honda gibi fakat incelediğim forumlardan araştırdığım kadarıyla alfalar da çokça sorunlu araçlar değil titiz kullanımda hiç üzmüyormuş,zaten parça sıkıntısı vs artık günümüz çağında fazla yok hiçbir araç için,tanıdık bildik araç derken bu mantıkla gidersek o zaman hep opele binmek zorunda kalırız belki başka markalarda bulacağımız birçok güzellikden hoşnutluktan da mahrum kalmıs oluruz, bence değişiklik iyidir ya alfa ya honda ,mantık honda der,görüntü ve donanım alfa bana göre .Üstelik kendilerine alfisti denen dünya çapında bir topluluk da olduğuna göre fazla can yakan üzen bir araç olmasa gerek...

haklı olabilirsin zaten asırı kronik sorunlu ,ya da kullanıcısına aman aman dedirtecek bir honda yoktur gecmişte ben de bir seneye yakın accord kullandım en mantıklısı honda gibi fakat incelediğim forumlardan araştırdığım kadarıyla alfalar da çokça sorunlu araçlar değil titiz kullanımda hiç üzmüyormuş,zaten parça sıkıntısı vs artık günümüz çağında fazla yok hiçbir araç için,tanıdık bildik araç derken bu mantıkla gidersek o zaman hep opele binmek zorunda kalırız belki başka markalarda bulacağımız birçok güzellikden hoşnutluktan da mahrum kalmıs oluruz, bence değişiklik iyidir ya alfa ya honda ,mantık honda der,görüntü ve donanım alfa bana göre .Üstelik kendilerine alfisti denen dünya çapında bir topluluk da olduğuna göre fazla can yakan üzen bir araç olmasa gerek...

söylediklerine sonuna kadar katılıyorum ...
ama bizim memleket böyle ikinci el deyince akla can sıkan servisler işten anlamayan ustalar vs vs gibi şeyler geliyor arabanın zevkini alamıyorsun ki.
benzin fiyatlarıda ayrı bi bela arabalar çok yakmıyor ki bizde benzin pahalı asıl mesele bu tüp taktırayım diyorsun arabanın feleği şaşıyor...
al sana sıkıntı ...
sırf bu yüzden bora verdı bende onu sattım .. taş gibi arabaydı ama yapacak bişey yok...
varsa kuvvetin binecen sıfır arabaya garantisi doluncada satacan onun dışında keyiften çok sıkıntı böyle arabalar ben bunu bilir bunu söylerim aga...

söylediklerine sonuna kadar katılıyorum ...
ama bizim memleket böyle ikinci el deyince akla can sıkan servisler işten anlamayan ustalar vs vs gibi şeyler geliyor arabanın zevkini alamıyorsun ki.
benzin fiyatlarıda ayrı bi bela arabalar çok yakmıyor ki bizde benzin pahalı asıl mesele bu tüp taktırayım diyorsun arabanın feleği şaşıyor...
al sana sıkıntı ...
sırf bu yüzden bora verdı bende onu sattım .. taş gibi arabaydı ama yapacak bişey yok...
varsa kuvvetin binecen sıfır arabaya garantisi doluncada satacan onun dışında keyiften çok sıkıntı böyle arabalar ben bunu bilir bunu söylerim aga...
sen de haklısın ne diyeyim ama ben bir calibra kullanıcısı olduğumdan artık aracların ıkıncı elıne vs sıne bakmıyorum zaten aracın 2.elı kuvvetlı olsa o paralara yabancı lüks araçlar hayal olur hepimiz için ben de aksine 30-40-50 verip sıfır alacagıma örneğin aşağıdaki aracı alırım kendimi de fazla kasmam zaten eskisi gibi değil artık aldıktan sonra özellikle satarken değer kaybetmeyen araç kalmadı maalesef
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-acil-satilik-alfa-156-42879409/detay

Alfa romeo bende düşündüm ama parçacılarım hem parçalarının pahalı olduğunu hemde zor bulunduğunu söyledi.Ayrıca kronik ön takım problemleri varmış soğuttular beni.Benim düşündüğüm makyajlı kasa idi...

alfada çom tatlı araba ama onu alıncada iisini almak lazım diye dusunuyorum.bide yıllardır hastası olduğum e200 146 kasalar var bu gidisle ondan alcam ama bakalım

alfada çom tatlı araba ama onu alıncada iisini almak lazım diye dusunuyorum.bide yıllardır hastası olduğum e200 146 kasalar var bu gidisle ondan alcam ama bakalım
Bana göre otomobil alınırken en önemli unsur neyi çok istediğindir ,yanı sizin yerinizde olsam almak istediğim araç ne ise onu alırdım cok yakarına az yakarına,ikinci el piyasasına vs ye bakmazdım gücümün yettiği ve istediğim marka ne ise onu alırdım kısaca cok fazla fikir alışverişi de kafa karıştırır o halde senı en fazla e200 memnun edecek gibi görünüyor en azından pişman olsan da ben öyle istedim sorun yok diye teselli olursun umarım öyle olmaz ne olursa olsun hayırlısı olsun,ALLAH kaza bela vermesin ...

konu başlığını motorine gelebilecek muhtemel zam haberinden sonra gördüm,,,
en iyisini yapmışsın dedim,,,,meğer arac arıyormuşsunuz,benim artık en önemli kriterim tüketim miktarı olacak...

Geri