arıza lambanız yandığında neler hissetiniz :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gokalp
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle ben başlıyorum evden babamla çıktık ışıklara gelmeden birden arıza lambası yandı babam burda bi lamba yandı dedi. bn bi baktım arıza lambası dedim. O anda elim ayağım buz gibi oldu arabanın aküsünü değiştirmiştim biyerini mi yaktım diye.. kısa süreli bi şok geçirdim Şimdi napıcaz dedim babama. Sanki arabada bomba war patlıyacak:) ama o lamba yandığında birden mantıklı düşünemyiosun. heleki o lambanın anlamını biliyosan yandın :)

alirzalambaspx8.jpg

Direkt opele küfrediyorum, bir kere adı çıkmış,zaten adı çıkacağına canı çıksın

arkadaşlarr egr hariçç başka parçalardan arıza ışığı yandığında opel yolda kalmaz korkmayınn bu ışıktann

http://www.youtube.com/watch?v=mEwN7darG5k sitesinde büyük bir rezalet yaşanıyor Ulu Önder'imiz adına koyulmuş bu video kemal gay turk adıyla yayında
Videonun kaldırılması için (Flag as Inappropriate) Linkine Basınız ve oradan (Hate Speech) seçiniz Ve en önemlisi bu maili arkadaşlarınıza da forward edin

walla arabada bi anormallik olmadığı sürece hiç aldırış etmiyorum. şu ana kadar yanıpta yolda bıraktığı olmadı. ama o yanmadan yolda kaldığı oldu malesef.

eve gıdınce babama hangı yalanları sölıyebılıcegımı dusunurum :bisiklet: :bisiklet: :bisiklet: :bisiklet:

İlk önce "Seni bana satanın..", "Acaba Focusu mu alsaydım", "Yine kaç para sıkıştı", "Erdal'a satayım (satın almak isteyen arkadaş) o uğraşsın", "Lan olm hem servisi şikayet ettin hemde adamların ellerine düştün, ne yapcan şimdi", Ama yinede memnunum. Eee her güzelin bi kusuru olacak:D

tansugurler' Alıntı:
arkadaşlarr egr hariçç başka parçalardan arıza ışığı yandığında opel yolda kalmaz korkmayınn bu ışıktann

egr yandığında yolda bırakıyormu yani...

ben rastlamadımda denk gelmedi heralde inşallah kalmam yolda.

Yanıma "YUSUF" U alır eve giderim.

Geri