arıza lambası

okandeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi aksamlar abilerim ve arkadaslarım bugün aracımda P0410 numaralı arıza görülüyor tam olarak şu şekilde P0410 Secondary Air Pump Relay Voltage Low (2) bugün sanayi ye getirdim bulamadılar ne olduğunu herhangi bir fikri olan var mı?

akünün orda siyah motor var sekonder hava pompası onun arızasını veriyor soketini temizlesinler sorun büyük ihtimalle sorun gidecek

abi benim akünün yanında ki o siyaah kutu yok zaten biraz ondan afalladılar :D bunun soketi nerededir nasıldır bir fikriniz var mı

o zaman şunu sorayım senin araç 2001 model vec b cdx mi bence konu açarken motor tipini yaz

bana aracın şasi nosunu yaz sekonder varmı yokmu bakalım yarın , bazen iptal ediyorlar bozuluyor soketi düz bağlıyorlar

WOLOJBF19YZ003288 Abi önemli not olsun ben beyni 97 model bir araçla değiştirdim diğer beynimde sıkıntı oldu bunu da söyliyim eksik bilgi olmasın. Bu arada çok sağol hep sen ilgileniyorsun bir sorunumla da sen ilgilenmiştin çok sağol

yanlız senin arızanda düşük voltaj diyor yani sekonder pompasına şasi gelmiyor,düşük voltaj dediğinde şasi gelmiyor demektir sisiteme oyüzden soketin kahverengi kablosuna bak

Geri