arka okuma lambası hakkında...

albayrak32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: arka okuma lambası hakkında...

albayrak32 link' Alıntı:
bu arada aracıma dün akşam benzin alıyorum. aldığım benzininde kıymeti yok. 20 tl lik alayım gideceğim yere yetsin dedim. benzin istasyonuna gittim. pompacı arkadaşa 20 tl lik benzin alacagim dedim. arkadas 20 tl lik benzini koymuş depoya. bende bekliyorum araca da 4-5 mt mesafem var. pompacı başladı kapağı kapatacağım diye bastırıyor olmuyor ittiriyor olmuyor derken bir baktım bu kapağı koparacak.koştum yanına napıyorsun sen dedim. o sırada geri zekalı elinde bir anahtarla benzin kapağını kilitleyen küçük dili itip çekmeye çalışıyor bırak dur demeye kalmadan dili içeriye ittirdi. bizim depo kapağı hepten kapanmaz oldu bu kez. arac daha 800 km de. bırak falan dedim biraz sinirlendim ama ne yapacaksın. sabah servise gittim. baktılar abi motorun itici kafası kırılmış nası becerdiniz dediler. bende artık ne biliyim abim gaza bastıkmı gidiyo frene bastık mı duruyo dedim.. akşam benzin almıştım dedim. pompacı yapmıştır bunu dediler. baktılar daha araç 800 km de. abi daha binmemişsinde yazık olmuş dediler. motorun siparişini verdiler bakalım garantiye sokmazlarsa ayvayı yedik....

garantiden degisti.tesekkurler opell...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

albayrak32 link' Alıntı:
garantiden degisti.tesekkurler opell...

Geçmiş olsun, sıkıntısızca atlatmışsınız.

albayrak32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkür ederim...