arkadaşlar yeni aracımla merhaba diyorum.!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan by_asii
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hayirli olsun kazasiz belasiz kullanirsin insallah, cok hos göze hitap ediyor insallah senden önceki sahibide temiz kullanmistir.eee sadede gelelim:) 520,528 530 nedir motoru km ne civarda.ekstralari neler.eski bir e39 sürücüsü olarak merak ettim.
eger sormak istedigin merak ettigin yada herhangi bir problemin olursa elimden geldigince yardimci olurum 5 yil kadar kullandim.

bizim arkadaşta vardı su yeşili 98 model çok temiz olmasına rağmen .8 bin tl masraf vardı ..orjinal parçaları astronomik derece pahalı

Harika bir alet,özellikle Alpina jantlarına bayıldım. Replika sanırım alpina logoları yok ama harika durmuşlar. Kazasız belasız binin on numara araç.

Öncelikle hayırlı olsun araç muhteşem.İzmirden mi aldınız aracı? Böyle bir aracı takip etmiştim...

arkadaşlar sunu soracam aracım 5,25 bunların sıkıntısı nedir bilen varmı motorda falan

Maşallah çok güzel, kazasız belasız kullanın. Bende Astra H dan sonra D segment sedan dizel otomatik düşünüyorum açıkcası. İnşallah banada kısmet olur.

vay vay ne goruyorum burda feci diri gorunen bana yasimi sormayin yollarda cevap alirsiniz diyen bi e39 kasa 5 serisi... valla araciniz mukemmel gorunuyo allah kaza bela vermesin gule gule kazasiz belasiz kullanmak nasip etsin...

abim abilerim inş. daha iyisi sizin olur da bilmgi almam gerek sizlerden...!

Geri