aşk tecrübelilerinden yardım???

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Ben sana bişey söyleyim mi ? Ben yapamadım ama sen yap.Kendini bi tart önce...Duygularından eminsen eğer..Dikil karşısına, kapan dizlerine ; Haykır, bağır, herkese ve herşeye inat...

Aşığııımmm !! Seviyorum de !...

Ben yapamadım ve kaybettim...Bari sen kaybetme..Eğer yürekten seviyor ve istiyorsan..Ama sakın geç kalma.Yoksa benim gibi arkasından baka kalırsın hergün biraz daha ölürsün..Hergün biraz daha yavaş yavaş ölmektense, bir kere öl tam öl...
Bu da sana bi dost tavsiyesi..

:sorry: Cok damardan girmissin be ustad !!!!! :sorry:

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
tamam birde bayan tavsiyesi al bakalım. hemen zıplama :) öyle çabuk açılıp duvara toslarsan y.lisansın işkenceye döner. molalarda çayla kahveyle yemekle sohbeti ilerlet. sen ilk görüşte vurulmuşsun aynısını onun yaşamış olmasını bekleme kendini yavaş yavaş sevdir. vazgeçilmez yap. bu çay kahve yemek sohbetlerinde zaten istediğin cevabı alacaksındır.
Bol Şans :)
ahhh be abla sen bu mesajı daha önce nie yazmadın iste ben o duvara tosladım. :D :D acısını 2 senedir hala cekiyorum

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeliz hanım ve nihal,in söylediklerine kulak ver..
ne balıklama dalıp olabileceksede ürkütüp kaçırma,ne çok bekleyip sulandırma kız,arkadaşlığınızın bir sonraki safha,ya geçmesini istiyorsa bunu sana bir şekilde belli edecektir ozaman iş sana kalıyor..:rolleyes:

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bugun aradı benı kadafadan 2 dk konustuk ayrıca 2 kere de mesaj attı:)

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman acele etmeden devam et.ama arada bir niyetini belli eden iltifatları unutma.

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de hiç acele etme...öncelikle duygularının ne olduğundan emin ol...deli gibi seviyorum deyip ilanı aşk etmek şu aşamada hem çok saçma hem de kızı ürkütebilir...biraz vakit geçirin beraber..biribirinizi tanıyın...akışına bırakın...

bir de bir söze takıldım...kızın da gönlü var belli demiş birisi...nereden belli? bir iki mesaj attı bir kez aradı diye (o da derslerle ilgili imiş) kızın hemen gönlü var demek çok yanlış...kızın sevgilisi olup olmadığını bile bilmeden "tamam baksana kızın da gönlü var mesaj atıyo" demek son derece hatalı bir çıkarım..

blackwhite_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence de bu islerde ne aceleci olucaksın ne de yavaş ortasını bulup nabza göre şerbet ;) kadınlar ilgiyi sever ayrıca :D

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
way bee forumda amma dolu insan varmış, herkez birbirini bekliyomuş demekki:D bide aşk tecrübesi olan:D:D:D