Aslanı canlandırmayı düşünüyorum...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cihanbey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
aslan dis gorunuslemi canlanacak :))
aslan dedigin kukremesi artmadiktan sonra bence kedidir :D (sozum meclisten disari :D)

Şuan malesefki öyler sarperim... Öncelikle dış görünüşüne önem vereceğiz..
daha sonrasında kükremesine ancak.. daha ne yapılabilirki daha fazla..
kat iptali açık hava filtresi yapılabilir aklıma gelenler
yazılım(chip tuning) dersen zaten yapıldı.
Sence sarperim ne yapabiliriz :confused:

öncelikle vectra opc'nin 18 veya 19 snowflake jantını türkiye'de bulabilirsen ne mutlu sana dostum :) zor diye biliyorum bir janta istenebilecek ücretin çok fazlasını istiyorlar.. bence sen araca hafif ofsetli bir jant taksan daha hoş olur o paraya neler alınır neler..

aynı zamanda istanbulda SEM Tuning mustafa fiberden i500 tamponları yapıyor birtane yapılmış gördüm ankara'da canlı canlı çok vasat değildi ama orjinal gibide değilde (sisler üzerinde geliyor)

ben olsam i500 tampon yerine zender tampon bulmaya çalışırdım.. ben sana bir kaç fotoğraf ekliyeyim çok ciddi paralar olmasa TR'de bunlardan alacaktım..

dsc5597.jpg

vorne_gr.jpg

tmpn.jpg

aynı zamanda forumda benim açtığım şu konuyu inceleyebilirsin

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=55854&page=3

panjur olarak ethem hoca'nın panjur on numara duruyor bence kesinlikle irmscher..

Ben Opel'in yerinde olsam bu tamponlarla ve biraz makyajla Vectra B3 tekrar çıkarırım,epeyce satar

öncelikle vectra opc'nin 18 veya 19 snowflake jantını türkiye'de bulabilirsen ne mutlu sana dostum :) zor diye biliyorum bir janta istenebilecek ücretin çok fazlasını istiyorlar.. bence sen araca hafif ofsetli bir jant taksan daha hoş olur o paraya neler alınır neler..

aynı zamanda istanbulda SEM Tuning mustafa fiberden i500 tamponları yapıyor birtane yapılmış gördüm ankara'da canlı canlı çok vasat değildi ama orjinal gibide değilde (sisler üzerinde geliyor)

ben olsam i500 tampon yerine zender tampon bulmaya çalışırdım.. ben sana bir kaç fotoğraf ekliyeyim çok ciddi paralar olmasa TR'de bunlardan alacaktım..

dsc5597.jpg

vorne_gr.jpg

tmpn.jpg

aynı zamanda forumda benim açtığım şu konuyu inceleyebilirsin

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=55854&page=3

panjur olarak ethem hoca'nın panjur on numara duruyor bence kesinlikle irmscher..

kardeşim o zender tampon değilmiş vectra b2 sport tamponuymuş alman versiyonu hatta vectra kataloğunda da gördüm bu tamponu ncdr 1100 ve ncdr 1500 le beraber malesef opel tr ye getirmemiş bende çok arıyorum bu tamponu ve hala aramaktayım :(

ve bu Erhan arkadaşımız beni dinlemiyor bıyıklı bıyıklı geziyor :D

kardeşim o zender tampon değilmiş vectra b2 sport tamponuymuş alman versiyonu hatta vectra kataloğunda da gördüm bu tamponu ncdr 1100 ve ncdr 1500 le beraber malesef opel tr ye getirmemiş bende çok arıyorum bu tamponu ve hala aramaktayım :(

ve bu Erhan arkadaşımız beni dinlemiyor bıyıklı bıyıklı geziyor :D

ama google'da sport yazınca karışık fotoğraflar çıkıyor, zender yazınca hep bu tampon çıkıyor:D sport diye kandırdın mı bizi abi :D

ayrıca böyle bir liste var, hangisi ön tampon acaba? epc olanlar bakabilir mi bi zahmet:rolleyes:

GM-/Teilenr. für Stoßfänger: 9270004
Katalognr. für Stoßfängerr: 14 00 255

GM-/Teilenr. für Gitter: 9270003
Katalognr. für Gitter: 14 00 680

GM-/Teilenr. für Nebler (Paar): 9270026
Katalognr. für Nebler (Paar): 67 10 022

GM-/Teilenr. für elektr. Teilesatz-Nebler: 9270071
Katalognr. für elektr. Teilesatz-Nebler: 17 10 315

GM-/Teilenr. Wischerdüse links: 9192881
Katalognr. Wischerdüse links: 14 52 707

GM-/Teilenr. Wischerdüse rechts: 9192883
Katalognr. Wischerdüse rechts: 14 52 756

GM-/Teilenr. original Lippe rechts: 9195070
Katalognr. original Lippe rechts: 14 00 546

GM-/Teilenr. original Lippe links: 9195068
Katalognr. original Lippe links: 14 00 545

yaw Erhan, ne ara chip yaptirdin.. :( devam etmeyi aklina koyduysan.. chip en sona yapilir..senin turbo yapmiyacagini tahmin ediyorum.. neyse, ben olsam x30xe nin egzantriklerini alirdim.. hatta genelde yapanlar... i500 un egz lerini ve beynini aliyorlar.. hem uygun hem orjinal :) sonasinda, genis gaz kelebegi, hafif volan(v6 larin volani hayvan gibi agir :)), yuksek cc li enjler, short shifter..u.s.w.. M3CSL nickli bir uye vardi, 230 HP civari yaptigini soyluyordu.. tayyar i da geciyordu :)

ama google'da sport yazınca karışık fotoğraflar çıkıyor, zender yazınca hep bu tampon çıkıyor:D sport diye kandırdın mı bizi abi :D

ayrıca böyle bir liste var, hangisi ön tampon acaba? epc olanlar bakabilir mi bi zahmet:rolleyes:

GM-/Teilenr. für Stoßfänger: 9270004
Katalognr. für Stoßfängerr: 14 00 255

GM-/Teilenr. für Gitter: 9270003
Katalognr. für Gitter: 14 00 680

GM-/Teilenr. für Nebler (Paar): 9270026
Katalognr. für Nebler (Paar): 67 10 022

GM-/Teilenr. für elektr. Teilesatz-Nebler: 9270071
Katalognr. für elektr. Teilesatz-Nebler: 17 10 315

GM-/Teilenr. Wischerdüse links: 9192881
Katalognr. Wischerdüse links: 14 52 707

GM-/Teilenr. Wischerdüse rechts: 9192883
Katalognr. Wischerdüse rechts: 14 52 756

GM-/Teilenr. original Lippe rechts: 9195070
Katalognr. original Lippe rechts: 14 00 546

GM-/Teilenr. original Lippe links: 9195068
Katalognr. original Lippe links: 14 00 545

aman salla abim google ı al çektiğim fotolar ama kataloğu nereye sakladım bulamadım bi türlü

18032011293.jpg

18032011294.jpg

Geri