Astra 1.6 elegance mi 1.7 DIT mı

hakanbond

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar abilerim.2000-2004 model arası opel astra almayı düşünüyorum başlıktaki 2 model arasında gidip geliyorum.Benzinli olanı lpg li kullanmayı düşünüyorum.Tavsiyeleriniz yorumlarınız benim için çok önemli.Saygılar...

Her yönden benzinli derim :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence maceraya gerek yok derim sayın forum sakinleri yorumları alalım ?

DTI motorda beyne mazot yörümesi canından bezdiren bir kronik sorundur. Traktör misali sesli çalışır ve torku fazlaca düşüktür ancak sağlamlığına laf edebilcek bir insan bilemiyorum ISUZU üretimi motordur 1.7DTI. Ancak mantık çerçevesinde eşi benzeri olmayan çok düşük kmli olmadıkça 1.7DTI tercih etmezdim sebebi de sayısal veriler.

1.3CDTI : 95hp/200nm
1.7 DTI : 75hp/168nm

Fark apaçık ortada...

Ben genelde sevmiyorum da taktırmıyorumda tavsiyede etmem ama bir Brc falan olursa yada Atiker düzgün bir montaj ile sıkıntı çıkarmaz

Şuan siteye giremiyorum ama girince bakarım araç alırken en başta kaporta , alt takım , motor , iç dış trim malzemeleri şeklinde gidin ayrıca kesinlik galeri tavsiye etmem altını çizeyim 2.000 lira fazla olsun elden olsun.

Dti piyasasi da zayiftir,makinadan problem vermesede bol bio problem yasarsiniz....guncel plan hep daha iyidir ;)

Geri