Astra 1.6 elegance mi 1.7 DIT mı

İşte 1.7 DTi ustası bu arkadaş daha iyi anlar DTi'den yardımcı olur.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şuan siteye giremiyorum ama girince bakarım araç alırken en başta kaporta , alt takım , motor , iç dış trim malzemeleri şeklinde gidin ayrıca kesinlik galeri tavsiye etmem altını çizeyim 2.000 lira fazla olsun elden olsun.

galeriden ağzım yandı daha olmaz gibi :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:38 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:29 ----------

Dti piyasasi da zayiftir,makinadan problem vermesede bol bio problem yasarsiniz....guncel plan hep daha iyidir ;)
Dti yi eledim kafamdan 1.6 cd veya elegance düşünüyorum bunların öncelikle alırken bakılması gereken bir yeri var mı yada kronik sorun diyebileceğimiz

Direksiyon sanırım , yağ yakma sorunu var birde dinamo problemleri var galiba.

Rica ederim yardımcı olabildiysem :)

dti motora 10 numara yağ koysan yakar. ancak chiplemeden iyi yürümez. vergi dilimi sıkıntı değilse 1.7 alırdım uzun vadede bineceksem birde...

1.6 Benzinli gayet verimli ve ekonomik bir motor torkuda güzel çok büyük beklentilerin yoksa eğer performans açısından ben kullanıyorum benzinliyi tercih edebilirsin günümüz lpg fiyatlarında bile sert kullanmama rağmen 250-300krş yakıyor. Dizeline ne bindim ne sürdüm nede kaputu kaldırıp bakabildim :)

temiz DTI malesef yok piyasada bir kullanıcısı olarak söylüyorum DTI kronik denilen problemleri hiç yaşamadım nedense :)

temiz DTI malesef yok piyasada bir kullanıcısı olarak söylüyorum DTI kronik denilen problemleri hiç yaşamadım nedense :)

Aynen zaten piyasada sayılı adet var gibi. Benzinli motorunda yağ yakma problemi varmış astralarin.

1.6 benzinli tercih ederdim. LPG'de iyi bir montajla sıkıntı olmaz. Bilinen bir motor. Piyasası var ve DTI'lara göre daha donanımlı diye biliyorum.

Geri