Astra Benzin Yakıt Tüketiminiz Nedir.?

Sayykonett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de gelecek yaz g20 almayi dusunuyorum bunu almamin sebebi de intellilux farlara asik olmam. Ben boyle bi aydinlatma gormedim almanlar yapmis [emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Vallahi hocam bana bir iş karşılığı geldi bu araç , gelmesine yakın kendi aracımı km'si yükseldiği için sattım bunun km'si azdı baktım emsal güçlere sahipler hemen hemen forum sitelerinden de araştırdım herkes iyi gidiyor falan yazmış aracı alıp kullanmaya başladım resmen hezimete uğradım. Ülkenin durumu düzelsin ticari tehlikeler geçsin cebimde ki parayı ancak öyle harcayabilirim ama net bir şekilde değiştiricem :D

• Beğen
Tepkiler: Creedozz

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1- Astra J 1.6 Hatchback
2- 2012
3- 115 Beygir
4- Manuel
5- Shell veya Aygaz
6- Yol bilgisayarı Ankara Şehiriçi 8.5-9 Litre - Şehir dışı 6 Litre
Lpg landirenzo.
Aracı genellikle tek başıma, bagajsız ve şehiriçi sabah-akşam işe gidiş için kullanırım.Belirttiğim rakamlar yoğun şehiriçi trafik rakamlarıdır. Akıcı yollarda şehiriçinde 8 Litre ve altını rahatlıkla yakalıyorum. LPG depom 30 litre yaklaşık 90-95 TL ye doluyor ve şehiriçinde 320 km civarı gidebiliyorum en az.

Son düzenleme:

FatihZengin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1- Astra J 1.6 T GTC
2- 2012
3- 180 Beygir
4- Manuel
5- Shell & Opet
6- Yol bilgisayarına göre karma yakıt tüketimim 9.5 litre. Net olmamakla birlikte 150 TL 220 km yol gidebilmiştim sanırım. 69 kuruşa falan denk geliyor gibi.
-- Henüz depoyu full yapma şansımız olmadı kendisi ile :)

• Beğen
Tepkiler: Zafer715

fritz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-Astra G 1.4 Twinport
2-2006
3-90 Hp
4-Manuel
5-Opet
6-Ölçüm yöntemi: Depo fulleme.
Yakıt Tüketimi ( Şehir içi):6.1 lt benzin / 100 km.Tek Kişi+Kış Lastikleri takılı, İşe gidip gelirken kullanıyorum yaz lastikleri ile 5,8 civarı olacağını tahmin ediyorum.
Yakıt Tüketimi ( Şehir dışı):5 lt benzin / 100 km.3 Kişi+Kış Lastikleri takılı.