Astra Coupe Bertone mi? Astra GTC mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mnzr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Astra Coupe Bertone? Astra GTC

• Astra Coupe Bertone

Oy: 46 44.2%
  • Astra GTC

Oy: 58 55.8%

• Kullanılan toplam oy
    104
performans önemli değil ama biraz da gitse fena olmaz hani :) türker senin araçda neler var değişiklik olarak? ben satmazsam egzos düşünüyorum fakat çok gürültülü bişey değil. filtre takıcaktım sensörler ve soğuk hava olayı ve ecotecden ses alınamaması soğuttu beni. irmscher e niyetlenmiştim onda da hiç ses yokmuş.

bence GTC :)

ben o bertone ye hastayımm abi yaa..gtc yi boşver..
adı yeter,duruşu yeter,asaleti yeter be..

sende bu aracı sıfır mı aldın?ya da kaç km'de aldın?
sonuçta alınacak araç km'li bi araç...memnun isen sorunu yoksa seviyorsan kıyamıyorsan tek yol var....

performans önemli değil ama biraz da gitse fena olmaz hani :) türker senin araçda neler var değişiklik olarak? ben satmazsam egzos düşünüyorum fakat çok gürültülü bişey değil. filtre takıcaktım sensörler ve soğuk hava olayı ve ecotecden ses alınamaması soğuttu beni. irmscher e niyetlenmiştim onda da hiç ses yokmuş.
i

bende green kutu içi filtre bide bosch super 4 buj var irmscher susturucu taktım bi ara hiç ses yoktu şuanda arabanın üstünde değil.... artı calibra turbo jantları var 16 inç ve irmscher panjur var sanada tavsiye ederim görüntüyü çok etkiliyor...

green kutu içi iyi olduğunu düşündüğüm bir filtre ama çok bişey hissetmemdim ben sonuçta filtre fazla bi beklenti olmaması lazım... açık filtre olucaksa kesinlikle kit olmalı düz açık filtreyi sağlıksız buluyorum...

bu arada 47000 bin da nasıl kaldı senn araba :)

ses istiyorsan kat iptali orta susturucu falan oralarla ilgilen bizim orta susturucu bayaa uzun :)

Son düzenleme:
türker ilk sahibinden aldım 42000 deydi aldığımda 1 seneden biraz fazla oldu alalı sadece haftasonları bindiğim için km yapmıyorum. Supersprint son susturucu almayı düşünüyorum çok fazla ses istemiyorum zaten. tabiki aracı satmazsam geçerli bir durum bu ama sanırım satmıcam kıyamıyorum ya 47000 de arabayı ver 82000 de ki arabayı al bir de kasa bertonenin daha çekici fakat tek cezbedici nokta 2006 model oluşu işte

türker ilk sahibinden aldım 42000 deydi aldığımda 1 seneden biraz fazla oldu alalı sadece haftasonları bindiğim için km yapmıyorum. Supersprint son susturucu almayı düşünüyorum çok fazla ses istemiyorum zaten. tabiki aracı satmazsam geçerli bir durum bu ama sanırım satmıcam kıyamıyorum ya 47000 de arabayı ver 82000 de ki arabayı al bir de kasa bertonenin daha çekici fakat tek cezbedici nokta 2006 model oluşu işte

benim ki 70 binde sıfır almıştık taş gibi duruyo hiç gerek yok gtc yi boşver ;)

Geri