Astra Coupe Bertone mi? Astra GTC mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mnzr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Astra Coupe Bertone? Astra GTC

• Astra Coupe Bertone

Oy: 46 44.2%
  • Astra GTC

Oy: 58 55.8%

• Kullanılan toplam oy
    104
oo sen bana göre baya tecrübelisin 1.8 konusunda. hakkaten vazgeçmek üzereyim gtc den :)

Ben olsam GTC alırdım...yeni model daha iyidir herzaman..içine oturdugunda anlarsın zaten farkı.Performans istemiyosan tabi...

içine oturduğunda emin ol bertonedeki olayı bulamıyorsun bugün tekrar babamla gidip bakıcaz bi karar vericem

cok ararsin bertoneyii soylemedi deme sen kafayı gtc takmişin 1,8 ınıp 1,6 dusmek bılmıyorum sen arabayı bılıyorum cok temiz emrecim bana kalırsa satma derim bertoneyii

opelde model olarak:
benim için 2 tane efsane model var
1.calibra
2.astracoupe bertone

kısa ve öz konuşursam;

bertone şık, GTC sportif/

bertoneye o kadar binmişsin, değişiklik olsun al GTC'yi bin. Sportif kasasıyla çok güzel makina...

Astra coupe duruşuyla gerçek bir tarz Opel'in tarzının bile üstünde bir otomobil GTC ile kıyaslanmaz bence

Tam 1 yıl bertone hayali kurum 4 ay önce tam alıcaktımki mantığım bana dur dedi yeni alsun sorunsuz olsun dedi 17.500 km de 0 hata GTC aldırdı. Tabi aklımda bertonenin o agresif görüntüsü kalmadı değil. böyle cekişmeli anketteyiz.

Eğer performans önemli değilse GTC. Ama seni düşündüğün 82 in km deki gtc yerine aynı fiyata daha düşük km olanlarına bak derim.

Astra bertone nin çizgileri daha şık orası doğru ama her zaman yeni model araba daha iyidir. bunu da en iyi satarken anlıyorsun

bende astra coupe kullanıcısıyım.. bu arabayı kullanan bilir anca :) işin zor evet... benimkide satılık bu arada 2003 modele terfi etmek istersen görüşelim :)

Son düzenleme:
Geri