astra f bagaj kilit motoru yardım!!!

ERŞAHAN1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamün Aleyküm, arkadaşlar sedan astra f kasa aracımın bagaj kilit motoru ile ilgili sıkıntı yaşıyorum yardım edecek ustalar varmı acaba?:confused:

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yerini ögrenin motoru yanmissa renault grubu kapi kilidi alip takin 15/20TL.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ERŞAHAN1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yerini ögrenin motoru yanmissa renault grubu kapi kilidi alip takin 15/20TL.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Olcay abi ben söktüm baktım motoru sağlam zaten şuan anahtarla açılıp kapanıyo ben merkezi kilit ile çalışmasını istiyorum orjinali gibi içindeki parçaya elektrik geldiğinde z şeklindeki demir uc öne doğru çıkıyor ama o demir parçası içinden çıkmış bir halde büyük ihtimal tamir edilebilir. ama dediğinizde olabilir yapılmayacak gibiyse renault uyarsa onu takarız.

Son düzenleme:

peace27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buna benzer bir durumda benim başıma geldi kardeşim içindeki motoru değiştir düzelir 13 volt luk motor var içinde sanırım bir elektronik tamircisinde lehimlet sorun çözülür.

ERŞAHAN1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buna benzer bir durumda benim başıma geldi kardeşim içindeki motoru değiştir düzelir 13 volt luk motor var içinde sanırım bir elektronik tamircisinde lehimlet sorun çözülür.

barış abi çok teşekkür ederim cevap yazdığın için mesele parçanın çalışmaması değil fişini takıyorum kumandaya basınca ucundaki plastik parça ileri geri yapıyo onda sıkıntı yok , sorun olan ucundaki Z şeklindeki parça çıkmış yerinden yani hareketi sağlayım kilitleyip açan parça

ERŞAHAN1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
757_kucuk.jpg

şu ucundaki metal parça çıkmış yerinden Malatya da usta kıtlığı varda bi ustaya gösterdim daha arabaya bakmadı modeli markası nasıl çalıştığı hiç bişey yok bunun yenisini alacan olmaz dedi dedim peki :p

MrBekir

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Ekli dosyayı görüntüle 19112

şu ucundaki metal parça çıkmış yerinden malatya da usta kıtlığı varda bi ustaya gösterdim daha arabaya bakmadı modeli markası nasıl çalıştığı hiç bişey yok bunun yenisini alacan olmaz dedi dedim peki :p

selam kardeşim, benimde opelimde benzer sorun var. Fakat benim sorun motorun hiç çalışmaması :) bende malatyadayım bu arada. Sanayii de kent otogazın altında bir oto elektrikçisi varmış. Kapı kilidi tamiri yapıyormuş bana tavsiye ettiler oraya gideceğim. Sanırım seninde işini görür vesselam.