Astra F - G - H CHIP ILE ALINAN GÜÇLER

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34NVL80
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sevgili Kardesim Metin Dostlar Servis Diyorsa Dogrudur Yalcin Abiyle Sana Guvenimiz Tam Siyah Seytan Yollara Ciktigi Gunu Iple Cekiyorum Ve Bir Soru Kirmizi Seytanla Seninkini Yemegi Dusunuyorum Bana Guldugunu Suan Gorur Gibiyim Herkez Haddini Bilsin Diyorsun Haklisin Camiada Kral Olucak Nvl Inan Allah Emeklerinizi Bosa Cikarmasin Yalcin Abimide Cok Selamlar

Sevgili Kardesim Metin Dostlar Servis Diyorsa Dogrudur Yalcin Abiyle Sana Guvenimiz Tam Siyah Seytan Yollara Ciktigi Gunu Iple Cekiyorum Ve Bir Soru Kirmizi Seytanla Seninkini Yemegi Dusunuyorum Bana Guldugunu Suan Gorur Gibiyim Herkez Haddini Bilsin Diyorsun Haklisin Camiada Kral Olucak Nvl Inan Allah Emeklerinizi Bosa Cikarmasin Yalcin Abimide Cok Selamlar
Allah razı olsun sfi nede olsa geçsede şaşırmam ;) bu hafta pazartesi yada salı yollardayım artık ilk durak ankara rodaj ;) hadi kalın sağlıcakla...

1.6 115 BG'lik Ecotec motora chip uygulaması yapıldığında nasıl bir kazanımımız oluyor acaba?

z16xer motor ıcın chıp vamrı :D

400 eurodan başlıyor tabi sizin ve sizin gibi bazı motorlar özel yazılımlarla çalışıyor

Geri