Astra F Kullanıcıları Buraya

xenonların balastı dursa o merkezi sadece ampülü değişse olur mu ki :confused: h4 ten h1 e

Oluyor diye biliyorum o şekilde kullanabilirsin.

Bu arada 1,6 easytronik astra H sedan gitmiyormuş bunu farkettim :D Biraz önce iki araba arkadaşla bir yere gidiyorduk Sport modda o kick downla kalktı ben patinaja düşmesin diye daha sakin kalktım 1 de arayı açtı 2 de sabitledim 3 de yanından uzadım gittim :D 3 ün sonu 140 olduğu için gazı kestim :D 5 e attım devam ettim o geçti gitti :D Astrada performans kaybı var mıdır diye düşünüyordumki 27.000km deki H kasanın yanından geçip gittim :D
(Olaylar trafiğe kapalı alanda yaşanmışcasına okursanız iyi olur :D )

363_1.jpg

http://moman.pl/en/index.php?a=opis&k=23&id=363

Bende hem logolu hem logosuz hemde OPC logolu panjur kullandım.
En sevdiğim orjinal panjuruma OPC logosu eklediğimdi çünkü petek panjur çok basit gösteriyo arabayı.
Burağın koydugu panjurlardan 2.si çok şık 1.si çok basit bence. Deniz'in koydugu kaşlı olanda basit görünüyor bence çünkü far kaşı far gözü far kolu gibi değişik uzuvlar hiç bi arabaya yakışmıyor bence.
Şahsi fikrim orjinal panjur + OPC logo. Denendi şiddetle tavsiye edilir.

efe abi senin resimlere baktım ama orjinal panjur + opc logo lu halini göremedim logosuz tel panjur + opc logolu resimleri var

orjinal panjur + opc logo resimleri hala duruyorsa koyabilirsen sevinirim gece gece aklıma takıldı :D

F garage günaydın, birkaç sorum var, muhtemelen hepimizin yaşadığı sorunlarla ilgili aslında;1998 F gls 1.6 16 v.,
1-Bizim araçlara tech2 den versiyon atılıyormu?
2-Bizim gaz pedallarımız elektronikmi?
3-Gaz kelebeği potansiyometresi varmı?
4-Bu potansiyometre ile hava akışmetresi denen şey aynı şeymi?
5-Rölanti regülatörü nerde ve akışmetre denen şeyden farklı birşeymi?

Bu soruları sormamın nedeni aracın bazı zamanlarda rölantide dalgalanma yapması ve lpg de giderken kesiklik yapıp silkelemesidir. araç bu kesiklik döneminde gaz yemiyor, yada gaza geç tepki veriyor. öyle bir an oluyorki kalkış yaptığım ana gelirse stop ediyor. bu nedenle yarım debriyaj ve fazla gazla kalkmak zorunda kalıyorum. hem fazla yakıyorum hemde baskı balatayı yerim diye korkuyorum.

Bu sorduğum sorulara yanıt alırsam onları bir kontrol ettirmek istiyorum.

Bu arada lpg li araçlar için üretilmiş özel bujiler satan bir firma var. kullanan varmı bilmiyorum ama bilgi için link veryorum,
http://www.ngk.de/index.php?id=659&pd=660&t=pkwzuendkerzen&lmf=OPEL&h=OPEL&m=Astra+F

Son düzenleme:
arkadaşalar merhaba; yozgatta çalışıyorum ve bulunduğum yerde internete girme imkanım yok,bu yüzden foruma epeydir giremiyorum; dün akşam izne geldim, arabayı sttığım için girmiyorum falan zannetmeyin; bu arada bi kaç gün içerisinde denk gelirse araba almayı da planlıyorum....

Geri