Astra F Kullanıcıları Buraya

O zaman aramızda kalsın..Ama ben dayanamıcam söylicem Megane alıcaksın dimi..Seni senii.. :)

Bizim garajda yağ yakamayan tek araba Alican'ın arabasıdır..Diğer herkesi arabası yağ yakıyor..Bu normal hatta Alican'ın arabası için anormal diyoruz biz.. :) Yağ yakmasının azalması çok güzel...Bende YAğ değiştirirken Hollanda malı Fin25 koydurmuştum..O zamandan beri gram eksiltmedi.. Yağ markam BP 10w40

Hehe :D Yakıyorda öyle litre litre eklenecek kadar yakmıyor Allaha şükür. Bizim başka problemlerimiz var astrayla :D Acayip buhar yapıyor bir çare bulamıyoruz. Filmlerle birleşince yağmurlu havada araba kullanmak işkence oluyor.

F kasada 8 valf yanı ecotec olmayan bizim kasaların yağ yaktıgını hiç duymadım :D Bende genelde full devirli kullanıyorum ama hiç yağ eksiltmiyor maşallah..

Hehe :D Yakıyorda öyle litre litre eklenecek kadar yakmıyor Allaha şükür. Bizim başka problemlerimiz var astrayla :D Acayip buhar yapıyor bir çare bulamıyoruz. Filmlerle birleşince yağmurlu havada araba kullanmak işkence oluyor.

Alican buhar yapıyor diyorsun ön cammı buhar yapan...Birde motor suyuna bir bak bakalım eksilme yapmışmı..Bende amma buhar yapıyor diyordum..meğer kalorifer peteği patlamış..Değiştirdim Halloldu..

Alican buhar yapıyor diyorsun ön cammı buhar yapan...Birde motor suyuna bir bak bakalım eksilme yapmışmı..Bende amma buhar yapıyor diyordum..meğer kalorifer peteği patlamış..Değiştirdim Halloldu..

Evet ön cam buhar yapıyor. Aslında bütün camlarda var ama arka cam reziztansla yan camlarda yanlardaki hava kanallarıyla açılıyor. Arka yan camlar ve ön camın üst yarısı buharlı kalıyor. Sıcak soğuk klima hiç biri fayda etmiyor.

Alican kalorifer peteğini kontrol ettir...hatta komple kalorifer tesisatını konrol ettir.Eğer kaloriferinde bir sıkıntı varsa motor suyunu eksiltir..Motor suyuna dikkat et..Paspasların oraya su akıtır onuda gözlemle...İşin elektrikçiyle...

Çok teşekkürler Mutlu abi. İş yerimiz oto sanayide her işi yapan tanıdık varda bir tane adam gibi elektrikçi yok bakalım biraz uğraşacağız sanırım.

Geri