Astra F Kullanıcıları Buraya

artık katıldım ben de aranıza.beni de kabul edin:)

dün sabah bir teyp aldım.eskisine nazaran güzel sesi var.en azından açınca son sesi parazit yok.linki vereyim hepsiburada.comda var aynısı.ben burda biraz daha pahallı aldım ama küçük yer olur o kadar:)
http://www.hepsiburada.com/harward-...ils.aspx?categoryid=26080&productid=otm250128

boya işini belki bir dahaki aa artık.bu ay ki maddiyat bu kadar:(

diyarbakırda bbildiğiniz sağlam boyacı var mı acaba?

bıktım bu su fıskıyesinden.suyun camlara giden hortum, fıskıyeden tam çıkış noktasında kopmuş durumda.yani fıskiye suyu alıyor depodan, ancak hortum kopuk olduğu için suyu hortumdan verip camlara veremediği için dışarı akıtıyor.ilk önce hortumu japonladım.gayet temiz oldu ama bir ay sonra bıraktı kendini.daha sonra ince bir kalem içini kestim bir bölümünü fıskıyeye, diğer bölümünü hortuma taktım bağlantı kurdum.bu da olmadı, su az geliyordu camlara ulaşmadı.bu fıskıyeyi değiştirsem hortumun gireceği bir çıkış musluk vari bir çıkıntı mevvcutmudur?hortum o musluğa kolayca girebilir.yoksa hortum doğrudan fıskıyenin deliğinden içeriye mi giriyor?

artık katıldım ben de aranıza.beni de kabul edin:)

dün sabah bir teyp aldım.eskisine nazaran güzel sesi var.en azından açınca son sesi parazit yok.linki vereyim hepsiburada.comda var aynısı.ben burda biraz daha pahallı aldım ama küçük yer olur o kadar:)
http://www.hepsiburada.com/harward-...ils.aspx?categoryid=26080&productid=otm250128

boya işini belki bir dahaki aa artık.bu ay ki maddiyat bu kadar:(

diyarbakırda bbildiğiniz sağlam boyacı var mı acaba?
yeni teyp hayırlı olsun
ancak şu yazı dikkatimi çekti :(
TÜM HARWARD markalı ürünleride bünyesinde barındıran KAMOSONIC ÜRÜNLERİ EURO STANDARTI CE BELGELİDİR
200tl civarı pioneer yada sony alabilirdiniz rahatlıkla gerçi sesinden memnunsanız sorun yok tabi :)

teşekkür ederim.teyp gayet güzel sevdim yeni teybimi:)
biraz mecbur kaldım almaya.çakma bir telefon almıştım,kullanamadım paramı iade etmeyince teyple takasladık:)

benımkıde harward :==))harward ıyıdır ama ıste o paraya keske pıonerr yada sony alaydınız harward ıyı ama oda bıyere kadar:D

gel senin arabayı basalım berkay şahane olur amortisörlerden aldırırız az azda yaylardan sonra sürüngen :D
Abi benim fikrimde o aslında :D En azından 3.5 luk bi yay alsam o bile yeticek..Babamı ikna edemiyorumki yay işine :D Şu sacları deniyim güzel olursa onların 15 ini alıp 205 lastik bide yay mis mis :D:D

Abi benim fikrimde o aslında :D En azından 3.5 luk bi yay alsam o bile yeticek..Babamı ikna edemiyorumki yay işine :D Şu sacları deniyim güzel olursa onların 15 ini alıp 205 lastik bide yay mis mis :D:D

sacların maliyeti pek fazla olmaz bi dene :) güzel olursa jantın fiyatı yerine yay +
yalnız önce bi photoshopta bi dene nasıl duruyor

gel senin arabayı basalım berkay şahane olur amortisörlerden aldırırız az azda yaylardan sonra sürüngen :D

sacların maliyeti pek fazla olmaz bi dene :) güzel olursa jantın fiyatı yerine yay +
yalnız önce bi photoshopta bi dene nasıl duruyor
Aynen arkadaşa bi yaptırım abi :D
Sac jant ortalama 50 60 lira onu alırım..Olurda güzel olursa..
Jantları 150 200 arası satıyolar,Lastikleride 150 ye satar hertürlü ayarlarım :)
2.el 205 lastikler 200 lira civarı :D

Aynen arkadaşa bi yaptırım abi :D
Sac jant ortalama 50 60 lira onu alırım..Olurda güzel olursa..
Jantları 150 200 arası satıyolar,Lastikleride 150 ye satar hertürlü ayarlarım :)
2.el 205 lastikler 200 lira civarı :D

hatta kırmızı siyah yapacaksan sac jantı arka stoplara kırmızı şeffaf folyo çekilir farlar hafif karartılır janta uyumlu bişeyler yapılabilir :)
neyse sen bi yap plan buluruz

Geri