Astra F Kullanıcıları Buraya

ebaya bakarken dikkatimi çekti
http://global.ebay.com/BLUE_LED_SPEEDO_FULL_KIT_Astra_F_Corsa_B_Tigra_PP/190379565434/item

komple kit helinde Kargo maliyetleri: £ 4.99- Türkiye diyor ( bunun dışında bir maliyeti var mı extradan ? ) kargo sadece £ 4.99 ise düşünülebilir bu set baya makul

ayrıca €28 ya panjur buldum kargosu €55 :eek:

edit : http://global.ebay.com/OPEL_STEINMETZ_KEYRINGVUXHALLTUNING25V6TURBOSXI/390169365566/item
bu anahtarlıkta fena değilmiş :)

Bilgisi olan yokmu arkadaşlar kargo işi nasıl oluyor bu ebayda sonradan ek maliyet çıkmasın yada gümrükte takılma fln

Arkadaşlar c.tesi günü TOYO PXT1R 195/55/15 aldım taktım. tek kelime ile mükemmel lastik. 130 tl ye aldım. hiç başka arayışlara girmeyin bence. DOT 44/09 yeni lastik yani. sessiz ve yol tutuşu başarılı. deseni nedeniyle zaten performansa yönelik.

Araç kişiliini buldu kendine geldi. süspansiyon sertleşti biraz yanaktan dolayı ama harika oldu. yola daha hakim ve daha kontrollü hissettiriyor. tüm F cilere öneriyorum. orjinal ebadınızda alın ve takın derim.

selam f ciler
bugün arabayı azcık slidikten sonra fotoğrafçılık damarım kabardı şunları resimledim,
makinanın şarjı bitmeseydi daha baya bişiler yapıcaktım ama bu kadar oldu,
Efe'ye nostalji olsun diye ekleyeyim dedim, fotoğraf makinasının detay ayarlarını da öğrenmeye çalışıyorum baya bişeyler olcak gibi öğrendikçe :rolleyes:

dsc00379m.jpg

dsc00381b.jpg

Son düzenleme:
selam f ciler
bugün arabayı azcık slidikten sonra fotoğrafçılık damarım kabardı şunları resimledim,
makinanın şarjı bitmesi daha baya bişiler yapıcaktım ama bu kadar oldu,
Efe'ye nostalji olsun diye ekleyeyim dedim, fotoğraf makinasının detay ayarlarını da öğrenmeye çalışıyorum baya bişeyler olcak gibi öğrendikçe :rolleyes:

dsc00379m.jpg

dsc00381b.jpg

güzel olmuş güzel :D

deyyyyyyyyttttttttttt...sen xenon mu aldın yoksa resimde mi öyle denk gelmiş bakiim:)

ha abi, ufak bi not NiGGa' mda slx jantı yoktu :)

F ci abilerim ve Alican kardeşim :D
Arabanın jantları satmadan,Ekstra bi sac jant alıp içini kırmızı siyah vs. gibi yapıp takmayı düsünüyorum.Sizce güzel olurmu? Vakit geçmesi açısından alıyım diyorum ne dersiniz..?

Bende yapmaya karar verdim birlikte yapalım istersen :D Siyah zaten ama ben yinede temiz olsun diye bi siyah boya atarım. Çevresinede lacivert jant şeridi yapıcam :D kapaklar kırılıyor düşürüyor sinir oluyorum :D

Bilgisi olan yokmu arkadaşlar kargo işi nasıl oluyor bu ebayda sonradan ek maliyet çıkmasın yada gümrükte takılma fln
düşük fiyatlı olanlar gümrüğe takılmıyo falan diyolar ama yine de garantisi yok
iş için geçenlerde numune malzeme istedim yunanistandan, bedelsiz olduğu halde gümrüğe takıldı, bisürü evrak gitti geldi bişeyler oldu
ama bu fiyat uygunmuş hakkaten

deyyyyyyyyttttttttttt...sen xenon mu aldın yoksa resimde mi öyle denk gelmiş bakiim:)

ha abi, ufak bi not NiGGa' mda slx jantı yoktu :)
xenon görünümlü :D resimlerde öyle çıktı, dedim ya makinenin fonksiyonlarını yeni yeni çözüyorum diye
white balance -> fluorescent ayarıyla böyle çıktı

jant mant sen duruşa bak :)

resimler on numara haaaa kaza bela gelmesin inş...

f'ci kardeşlerim çok ilginç bi durumla karşı karşıyayım bu sorunu yaşayanınız varmı acaba? az önce hadi bi turluyum dedim daha sonra eve gelip parkettim biraz devirlendiiriyim derken aşağıdaki sorun nüksetti... :'(

98 f gls x16xel 'imi çalıştırıyorum devir normal yerine geliyor ve boşta 3bin deviri geçirip gazı bırakıyorum devir düşüyo gibi oluyo ama sonra ilk önce 2bin sonra birden 3bin devire yükseliyor aynı zamanda ilk önce sağ taraftaki emniyet kemerli kırmızı ışık daha sonra da sol taraftaki sarı motor arıza ışığı yanıyor ve aracın ışıkları biraz daha güçlü yanmaya başlıyor. ve araç 3bin devirde çalışıyor. bunu normal yolda giderken de yapıyor. bende aracı stop edip tekrar çalıştırdım ama sonra tekrar yapıyor sonra tekrar sonra tekrar tekrar tekrar :S

bu nedir neden yapar bilen eden anlayan kardeşlerimiz varmıdır acaba???

Geri