Astra F Kullanıcıları Buraya

satan adamın dediine göre o susturucu öle rahatsız etmiyomuş aile arabası olarak kullanıyorum memnunum dedi adam zaten fazla öterse babam hayatta taktırmaz onu:D bide bu euro fiyatları düşşe yaw filtre euro üzerinden

bu arada bizim arabalar aynı renk tamponlarıda:(

Son düzenleme:
Arkadaşlar astra f ciler olarak diğer opelcilere öncülük ediyoruz.ben bu topici açtıktan sonra opelin her kasasının topicini açıldı sitede:DTabi muhabbetimiz koyu Allah bozmasın.millet ne zaman baksa ilk sayfada mutlaka bizim topic var.örnek oluyoruz tabi:D:Dtüm f ci arkadaşlara sonsuz sevgiler...

:good: İlker biz TÜRKLER garip bi milletiz uygun bi liderle dünyayı titretiriz....:tesk:

yol göstermek iidir hemşom
bu arada bu konunun gerçekten yararlı olduunu düşünüyorum iiki açmışsın;)

satan adamın dediine göre o susturucu öle rahatsız etmiyomuş aile arabası olarak kullanıyorum memnunum dedi adam zaten fazla öterse babam hayatta taktırmaz onu:D bide bu euro fiyatları düşşe yaw filtre euro üzerinden

bu arada bizim arabalar aynı renk tamponlarıda:(
önder marşpiyel takmadan tamponları boyatma,
kum gride siyah tampon biraz daha hırçın bi görüntü veriyor, gls si biraz daha kibar ve edepli görünüyor :D
angel - xenon epey maliyetli ama hakkaten güzel görünüyor,
bende 14 olmasına rağmen al. jant var 5 kollu çok güzel duruyor, aynısının 15ini tavsiye ederim ;)
tabi ilk olarak film lazım
açık hava filtresi bizim araçlar için çok sorun değil, kutuyu sökünce yeterince yer kalıyor montaj için
k&n in sitesinde montaj tavsiyeleri vs. var ordan yardım alabilirsin,
kutu içi filtrelerin performansa bi etkisi olmadığını vs. okumuştum bi zamanlar

önder marşpiyel takmadan tamponları boyatma,
kum gride siyah tampon biraz daha hırçın bi görüntü veriyor, gls si biraz daha kibar ve edepli görünüyor :D
angel - xenon epey maliyetli ama hakkaten güzel görünüyor,
bende 14 olmasına rağmen al. jant var 5 kollu çok güzel duruyor, aynısının 15ini tavsiye ederim ;)
tabi ilk olarak film lazım
açık hava filtresi bizim araçlar için çok sorun değil, kutuyu sökünce yeterince yer kalıyor montaj için
k&n in sitesinde montaj tavsiyeleri vs. var ordan yardım alabilirsin,
kutu içi filtrelerin performansa bi etkisi olmadığını vs. okumuştum bi zamanlar
Walla Hakan abi zaten servisteki ustalarda tamponu boyatacağımı söleyince pekte sıcak bakmadılar:o nasıl boyanırsa boyansın yinede zamanla boya dökülüyor dediler:( açıkcası pekte boyatsam bile içime sinmicek gibi :) o yüzden öle hırçın kalacak gibi:D jant+camlara film bence aracı dahada hırçın gösterecektir:) hem siyah tonuda araçta yakalamış oluruz:) bide logo iptaliyle siyah zeminli angel taktıkmı pekte tamponlar sırıtmaz heralde:o ama tabi deneme yanılma yöntemiyle olacak eğerki sırıtırsa en sonundada tamponlar boyanır artık:D ama çoğu ustada öle diyo pekte mesüliyet almıyorlar o yüzden bende pek sıcak bakmamaya başladım hem GL olduğu nerden belli olacak değilmi:D

tampon plastiğine oto boyası tutmuyormuş benim de bildiğim
belki ince bi macun çekilip boyanabilir,işçiliği masraflı olur ama sağlam olur..

Benim Gls dede arka tamponun boyası hafif üstlerden atıyor gibi artık 11 senelik araba bunlar normal şeyler olarak karşılıyorum ön tarftada sisin altı çizlmişti birde panjurun boyası kalkmıştı auto kingten ön tampon ve panjuru boyattım satarken plastik aksamda boya olsa bile sorun olmaz dediler ya zaten arabamın onun dısındada birseyi yok ustaların söyelediğine göre şimdi 0 arabanın bir yerine taş değiyor adam orayı bile boyatıyor artık hiçbirsey eskisi gibi değil dediler.

ya beyler boya konusunda haklısınız boyatmak mantıklı gelmio banada yani direk gls görüntsü vermek madem değişecek adam gibi bişe olsun zaten soyulmasıda var o yüzden öne gsi tamponu yana ve arkayada ona uygun bişeler yaptırsam çok hoş olur ama oda çok maliyetli oluyo
---jant işine gelince bizim jantlar 14 inç delikli :D direk utanç kaynağı onu bi 5 kollu 15inç e dönüştürmek lazım
---arkaya bi spoiler ve son susturucu lazım
---angel +xenon bizim araca çok tatlı oluyo ama işte bütçe uçuyo o zaman onu bi çıkma bulabilirsem anca
----bide bizim araçlar için logosuz panjur bulamadım nette onu satan bi yer varmı bildiiiniz fk nın falan ?
----son olarak filtre içinde satan adam ısrarla kutu içi önerdi ama elinde kalmamıştı almadık onuda araştıracam şüphelerim var o konuda ama filtre kesin lazım kat iptali var bide son susturucu toplar arabayı :good:

bu arada bugün bizim aracın aynı renk gls sine dikkatle baktımda bi bizimki hakkatten daha hırçın duruo:D

Son düzenleme:
Geri