Astra F Kullanıcıları Buraya

ya arkadaşlar 2inci viteste 1500devirden 2000devire doğru gaza biraz yüklendiğimde vakumlama sesi gibi birşey geliyo genelde 2000devir'i geçinde kesiliyo ses.. sizde de böyle bişey varmı acaba?? :S

Dün senle telefonda konuştuğumuz konu ile ilgili bi gelişme varmı abi?
Hani evden çıkıp gideceğin yer ile ilgili? İnşallah herşey yolundadır ?
[Telefonu şirkette unuttum arayamıyorumda o yüzden burdan yazdım :) ]

merhaba arkadaşlar.paylaştıklarınız çok faydalı ve moral verici bilgiler.ben 95 astra almayı düşünüyorum.kullandım beğendim.8800 e anlaştık ama araç hareket halind eara sıra tekleme yapıyor sahibine sordum o da tam anlamıyor.bilgisi olan varmı acaba?

Arkadaşlar merhaba.ön sis lambalarını yaktığımız zaman gösterge panelinde sis lambasının yandığını gösteren lamba varmı.arka sisleri yaktığım zaman gösterge panelinin en sağında sarı lamba yanıyor.ama ön sislerde lamba yanmıyor.normalde böylemi acaba

Dün senle telefonda konuştuğumuz konu ile ilgili bi gelişme varmı abi?
Hani evden çıkıp gideceğin yer ile ilgili? İnşallah herşey yolundadır ?
[Telefonu şirkette unuttum arayamıyorumda o yüzden burdan yazdım :) ]
ben de öğleden sonra gelebildim şirkete
bi sorun yok şimdilik, dikkat edicez sadece ;)

merhaba arkadaşlar.paylaştıklarınız çok faydalı ve moral verici bilgiler.ben 95 astra almayı düşünüyorum.kullandım beğendim.8800 e anlaştık ama araç hareket halind eara sıra tekleme yapıyor sahibine sordum o da tam anlamıyor.bilgisi olan varmı acaba?

merhaba arkadaşlar.opel ailesine yeni katılacağım.
fiyat iyiymiş inşallah istediğin gibidir araç, ama tekliyosa iyi bi ustaya göstermeden alma,
biçok sebebi olabilir

98 modele kadar bakmanı öneririm.

Arkadaşlar merhaba.ön sis lambalarını yaktığımız zaman gösterge panelinde sis lambasının yandığını gösteren lamba varmı.arka sisleri yaktığım zaman gösterge panelinin en sağında sarı lamba yanıyor.ama ön sislerde lamba yanmıyor.normalde böylemi acaba
Bende de aynı.

Geri