Astra F Kullanıcıları Buraya

Günaydın arkadaşlar.dün akşam eczaneye ilaç almaya gittim hava yağışlıydı eve dönerken arıza lambası yandı stop ettim tekrar çalıştırdım bi daha yanmadı evde yakındı zaten.arıza lambasının yanmasının sebebi motorun bir yerlerine su kaçması veya ıslanması olabilirmi acaba?

Sıkıntı olmaz..Yapar öyle arada bir Lpg varmıydı sende...? Eğer lpg varsa bazen yapıyor..

Herkese merhabalar arkadaşlar eşimin 2 ay içinde doğum yapacak olmasi nedeniyle(:pon:) cok sevdiğim aracimdan vazgeçiyorum...(:() ilgilenen,ilgilenmeyen herkese şimdiden teşekkürler işte linki :http://www.sahibinden.com/astra_gls_orjinal-76WQQaXQQ23773800WQQpXQQdisplayitem

Ersin inşallah sağlıklı,anasına babasına hayırlı bir evladın olur... Güzel haber..

Araç içinde hayırlısı olsun...İlerde daha iyilerini alırsın inşallah..

ersin hayırlı olsun inş.
aracı satmasan daha iyi olur
araç asıl çocuk varken lazım.
benim de 2,5 aylık oğlum
araba çok işe yarıyor.
o olmasa ben de satardım hemen.

Ersin inşallah sağlıklı,anasına babasına hayırlı bir evladın olur... Güzel haber..

Araç içinde hayırlısı olsun...İlerde daha iyilerini alırsın inşallah..

teşekkür ederim inşallah.hepimize herşeyin hayırlısı...

ersin hayırlı olsun inş.
aracı satmasan daha iyi olur
araç asıl çocuk varken lazım.
benim de 2,5 aylık oğlum
araba çok işe yarıyor.
o olmasa ben de satardım hemen.

bende sürekli ikilem içindeyim ama satmam lazım olmadı ucuz yollu ayağımı yerden kesebilicek ve durumu düzeltince cabuk satabileceğim bişeyler bakıcağım...:(

Öncelikle Ersin abi allah analı babalı büyütsün ;) araba içinde hayırlısı olsun inş. ileride Allah daha iyilerini nasip
etsin

sağol kardeşim daha erken ama darısı senin başına inşallah...:)

Günaydın arkadaşlar.dün akşam eczaneye ilaç almaya gittim hava yağışlıydı eve dönerken arıza lambası yandı stop ettim tekrar çalıştırdım bi daha yanmadı evde yakındı zaten.arıza lambasının yanmasının sebebi motorun bir yerlerine su kaçması veya ıslanması olabilirmi acaba?
biyerler ıslanınca yanmış olabilir bence.

Herkese merhabalar arkadaşlar eşimin 2 ay içinde doğum yapacak olmasi nedeniyle(:pon:) cok sevdiğim aracimdan vazgeçiyorum...(:() ilgilenen,ilgilenmeyen herkese şimdiden teşekkürler işte linki :http://www.sahibinden.com/astra_gls_orjinal-76WQQaXQQ23773800WQQpXQQdisplayitem
Ersin allah hayırlısıyla kucağına almak nasib etsin, ama araba kesin lazım olucak, ayağını yerden kescek bişey alınca eline geçecek parayla, o arabayla yaşayabileceğin sıkıntıların kıyaslamasını yap derim.
neticede arabalarımız çok para etmediğinden ekonomik rahatlama için satmak ve yerine ucuz bişey almak çok bir çözüm getirmiyo diye düşünüyorum..

biyerler ıslanınca yanmış olabilir bence.

Ersin allah hayırlısıyla kucağına almak nasib etsin, ama araba kesin lazım olucak, ayağını yerden kescek bişey alınca eline geçecek parayla, o arabayla yaşayabileceğin sıkıntıların kıyaslamasını yap derim.
neticede arabalarımız çok para etmediğinden ekonomik rahatlama için satmak ve yerine ucuz bişey almak çok bir çözüm getirmiyo diye düşünüyorum..

evet hakancığım sana da hak vermiyor değilim ama şimdilik şartlar bunu gerektiriyor...
ağabeyim 6 ay önce şahin aldı ve gerçekten arabası çok temiz ama sürekli sorunlarıyla uğraşıyor daha bu sabah çalışmadı ve işe geç kaldı netice de benim arabamla gitti...

Araba her zaman alınır elbet ancak cocuk olunca araba daha cok lazım bence yinede bi düşünün bakalm

Araba her zaman alınır elbet ancak cocuk olunca araba daha cok lazım bence yinede bi düşünün bakalm

haklısın burak ama çocuk geleceği için 4-5 bin liraya ihtiyaç olacak geri kalanına daha sonra çabuk satabileceğim bi araç almayı düşünüyorum...

Geri