Astra F Kullanıcıları Buraya

Arkadaşlar merhaba.ön sis lambalarını yaktığımız zaman gösterge panelinde sis lambasının yandığını gösteren lamba varmı.arka sisleri yaktığım zaman gösterge panelinin en sağında sarı lamba yanıyor.ama ön sislerde lamba yanmıyor.normalde böylemi acaba
Benimkide böyle, ama benim dikkatimi bişey çekti son zamanlarda, far açma düğmesinin ışıkları yanmıyor. karanlıkta hiçbişey görünmüyor. orası ışıklımıydı? ve eğer öyleyse orayı açıp nası değiştirecez ampulunü?

Arkadaşlar merhaba.ön sis lambalarını yaktığımız zaman gösterge panelinde sis lambasının yandığını gösteren lamba varmı.arka sisleri yaktığım zaman gösterge panelinin en sağında sarı lamba yanıyor.ama ön sislerde lamba yanmıyor.normalde böylemi acaba

Ön sis farı açtığınızda gösterge panelinde bi ışık yanmaz.Sadece arka sis farı açıldığında yanıyor..

Benimkide böyle, ama benim dikkatimi bişey çekti son zamanlarda, far açma düğmesinin ışıkları yanmıyor. karanlıkta hiçbişey görünmüyor. orası ışıklımıydı? ve eğer öyleyse orayı açıp nası değiştirecez ampulunü?
far açma dügmesi ışıklı ama sizin yanmıyorsa büyük ihtimal içindeki ampul gitmistir.Benimde klima dügmesinin orası dün söndü sanayide baktırıcam..

merhaba arkadaşlar.paylaştıklarınız çok faydalı ve moral verici bilgiler.ben 95 astra almayı düşünüyorum.kullandım beğendim.8800 e anlaştık ama araç hareket halind eara sıra tekleme yapıyor sahibine sordum o da tam anlamıyor.bilgisi olan varmı acaba?

Plakası nedir?

Ön sis farı açtığınızda gösterge panelinde bi ışık yanmaz.Sadece arka sis farı açıldığında yanıyor..

far açma dügmesi ışıklı ama sizin yanmıyorsa büyük ihtimal içindeki ampul gitmistir.Benimde klima dügmesinin orası dün söndü sanayide baktırıcam..
ön sisleri açmak için sadece bastığımız düğme yeşil yanıyor,arka için ise basılan düğme sarı yanıyor ve göstergede ışık yanıyor

Günaydın arkadaşlar.dün akşam eczaneye ilaç almaya gittim hava yağışlıydı eve dönerken arıza lambası yandı stop ettim tekrar çalıştırdım bi daha yanmadı evde yakındı zaten.arıza lambasının yanmasının sebebi motorun bir yerlerine su kaçması veya ıslanması olabilirmi acaba?

Geri