Astra F Kullanıcıları Buraya

4-5 bin lira kredi kullan faiz oranları düşük,
araç alım satım işleri, bunu satma yenisini bulma, yenisinin masrafı falan derken faize ödeyeceğinden fazlası gider bence.

dün finans konulu bi seminere girdim de :rolleyes:

Bildiğin arabadan şaşmayacan arabayı bırak 2.el telefon alırken bile kırk kere düşünürüm kredi kullanmak daha mantıklı bence, hayırlısı...

hemen kapmışsın finans işlerini hakan, ;o)

arkadaşlar haklısınız ama hali hazırda kredi ödemem var zaten yeni krediyi ödeyemem maalesef...

ankarada gaz 1,75 olmus hoho:D

hemen kapmışsın finans işlerini hakan, ;o)

arkadaşlar haklısınız ama hali hazırda kredi ödemem var zaten yeni krediyi ödeyemem maalesef...
o zaman başka,
madem lazım bakma gözünün yaşına sat gitsin,
çalışır daha iyisini alırsın hayati ihtiyaçları halledince.

teşekkür ederim inşallah.hepimize herşeyin hayırlısı...

bende sürekli ikilem içindeyim ama satmam lazım olmadı ucuz yollu ayağımı yerden kesebilicek ve durumu düzeltince cabuk satabileceğim bişeyler bakıcağım...:(
ya fsane de hiç yıpranmamış duruyor.
gerçekte istediğin fiyata satamazsan satma.
çok temiz duruyor ya.

selam Fsaneci arkadaşlarım.... sabah işe giderken hiç sorun yokken akşam arabaya bindim ilk sağ sinyalden sonra direksiyonu toplarken sinyal kolunun atmadığını gördüm solda sorun yok ama sağda kendi atmıyo bu giderilebilir bir arzamıdır yoksa sinyal kolunun değişmesimi gerekir?? bu problemle karşılaşan varmı??

selam Fsaneci arkadaşlarım.... sabah işe giderken hiç sorun yokken akşam arabaya bindim ilk sağ sinyalden sonra direksiyonu toplarken sinyal kolunun atmadığını gördüm solda sorun yok ama sağda kendi atmıyo bu giderilebilir bir arzamıdır yoksa sinyal kolunun değişmesimi gerekir?? bu problemle karşılaşan varmı??

Ben değiştirmiştim...Kronik bir sorun olduğunu söylediler...Hatta bendeki sıkıntı zamanla sellektör yapmamaya kadar ilerlemişti..

benimkide kendi kendne sellektör atıodu:D

Geri