Astra F Kullanıcıları Buraya

Koltukları bir de tabanı temizleteyim dedim normal bi yıkamacı 150 ytl çekti arkadaşın bağ evi var bende diyorum halı yıkama makinasıyla yıkasam nasıl olur acaba bahçede.
Ben arabayı ilk aldığımda halı yıkama makinasıyla koltukları yıkamamıştım tertemiz olmuştu.şimdi şöför koltuğu kirlendi.arabanın taban halısı temiz zaten.şöför koltuğunu yıkamak için havaların biraz daha ısınmasını bekliyorum.sanada tavsiyem havalar ısınınca yıka.daha çabuk kurur.

ben de aynen kendim yıkamayı düşünüyorum.
bakalım sonuç ne olacak...

arkadaşlar sağ ön koltuk ayak altı halısı kabarık duruyor benim.
elimle bastırdım yumuşak gibi.
ıslak değil ama.

bu da benim Fsane. 2 ay oldu alalı. şimdilik çok kullanmıyorum zaten aldım ilk sürprizi akü oldu :) inşallah en kısa zamanda yeniliycez aküsünü sonra da binmeye başlarız yavaş yavaş :)

Ekli dosyalar

• 2.webp
    2.webp
    41.8 KB · Görüntüleme: 15
  • 5.webp
    5.webp
    46.3 KB · Görüntüleme: 16
  • 10.webp
    10.webp
    49.6 KB · Görüntüleme: 13
  • 4.webp
    4.webp
    52.8 KB · Görüntüleme: 16
bu da benim Fsane. 2 ay oldu alalı. şimdilik çok kullanmıyorum zaten aldım ilk sürprizi akü oldu :) inşallah en kısa zamanda yeniliycez aküsünü sonra da binmeye başlarız yavaş yavaş :)

hayırlı olsun gayet güzel duruyor
arkadaki trabzonspor amblemi yakışmış :)

teşşekürler önder bey.

ben de aynen kendim yıkamayı düşünüyorum.
bakalım sonuç ne olacak...

arkadaşlar sağ ön koltuk ayak altı halısı kabarık duruyor benim.
elimle bastırdım yumuşak gibi.
ıslak değil ama.

Benimde öyle bir durumum oldu sonra döşemeyi kaldırıp çekiçlettim..Kasisten geçerken altı tıklamıştı sadece..Kabarık yerin alt tarafına bak bakalım göçme falan varmı..?

Güzel ve temiz bir araç...Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah..

çok teşekkürler mutlu bey, hepimize inşallah...

Geri