Astra F Kullanıcıları Buraya

aslında buna 300 küsür verene kadar farı açıp içini hafiften siyaha boyasak nasıl olur acaba ışık verimini bozmadan yapmak lazım

aslında plan bu : siyah far + logosuz panjur + tampondaki alt kısmın(sisler arası ) siyah boyanması ( tamponları boyatırken o kısmı boyatmamıştm yaza doğru siyah sprey boyayla üstünden geçmek lazım )

idolüm :D
img0165fac.jpg
mercek koymayacaksan sakın boyama. o boyadaki yansıma olmazsa gece lambasına döner farların...

aslında buna 300 küsür verene kadar farı açıp içini hafiften siyaha boyasak nasıl olur acaba ışık verimini bozmadan yapmak lazım

aslında plan bu : siyah far + logosuz panjur + tampondaki alt kısmın(sisler arası ) siyah boyanması ( tamponları boyatırken o kısmı boyatmamıştm yaza doğru siyah sprey boyayla üstünden geçmek lazım )

idolüm :D
img0165fac.jpg

Abi aynı uygulamayı inş bu cumartesi yapıcaz.Farları söküp sıcak suya koyuysun silikonları kendini bırakıyo, farın sadece iç camlarına sprey yapıyosun sonuç bombaaa :D Sinyalleride parklara bağlayıp sislere bi zenon :D:D mis mis

arkadalar merhabalar; yine izne geldim ve yana yana araba aramaya başladım, ve bir efsane buldum; 1996 model 1.6 16v ecotec motor sıralı lpg klima ve hd var; 15 astra g jantı ve v serisi lastik var; açık yeşil renkli bel altı boyalı 165000 km de; motora falan az önce baktırdım;kaportaya baktırıp yarın almayı planlıyorum , en son 10300 tl ye anlaştık sizce fiyat nasıl; bu da link http://www.araba.com/2243865/Opel Astra 1.6 ....

ooo usta fsaneci hoşgeldin.
sen bu fsanenin ustasısın, alıp almayacağını sen daha iyi anlarsın.
aman yağ yakma sorununa dikkat et.

arkadalar merhabalar; yine izne geldim ve yana yana araba aramaya başladım, ve bir efsane buldum; 1996 model 1.6 16v ecotec motor sıralı lpg klima ve hd var; 15 astra g jantı ve v serisi lastik var; açık yeşil renkli bel altı boyalı 165000 km de; motora falan az önce baktırdım;kaportaya baktırıp yarın almayı planlıyorum , en son 10300 tl ye anlaştık sizce fiyat nasıl; bu da link http://www.araba.com/2243865/Opel Astra 1.6 ....

fiyat güzel 10000e indirmeye çabalayın bence belki son bi ikram :) ( sürücü airbag yok ) ancak almışken gls yada en azından hava yastıklı olanları tercih etseydiniz keşke

Abi aynı uygulamayı inş bu cumartesi yapıcaz.Farları söküp sıcak suya koyuysun silikonları kendini bırakıyo, farın sadece iç camlarına sprey yapıyosun sonuç bombaaa :D Sinyalleride parklara bağlayıp sislere bi zenon :D:D mis mis

tmm o zmn senden resimleri bekliyorum eğer aydınlatmada bi sorun olmazsa bende yapacağım 300 lira vermeyelim boş yere ( zaten vermem o fara o kadar :) )
tek çekincem aydınlatma verimi

Egr valfini temizlettim değişsem parça 170 ytl falan değmez usta sen gel temizlerim değişme boşuna diyor bu ara 2000 km yaptım hemen belli etti kendini yakında öğrenecem nasıl söküldüğünü alacam bi wd 40 söküp söküp temizleyecem araba gül gibi devirlenmesi duruşu gidişi herşeyiyle 15te verseler satmam şahsen zaten ileride imkanım olursa bunu hiç satmayım diyorum kaskoyuda devam ettireyim nasip kısmet.

Halil hoşgeldin...Baktığın araç güzel sağlam araca benziyor...Yalnız resimlerde gözüme şoför koltuğunda sıkıntı varmış gibi bir durum takıldı..Sanki kapıya dogru yamuk..Onada dikkat edersin..Fiyat Klima farkıyla 10.300 tl iyi bence..

Geri