Astra F Kullanıcıları Buraya

Sabah arıza lambası yandı dedim kesin egr den götürdüm şimdi söküp temizleyecekler başımınızın belası ya bu egr.

değistir:D

uzun zamandır aradığım astra f siyah zemin ön farları buldum yabancı bir sitede
ancak farlar 88€ + sinyaller 32 € + kargo( en az 40-50 € olur ) = :eek:

http://www.carparts-online.de/shop/...cheinwerfer-neu::109.html?XTCsid=atyibbdbkvrg

10125j.jpg

bu da benim Fsane. 2 ay oldu alalı. şimdilik çok kullanmıyorum zaten aldım ilk sürprizi akü oldu :) inşallah en kısa zamanda yeniliycez aküsünü sonra da binmeye başlarız yavaş yavaş :)

hoşgeldin,iyi günlerde kazasız belasız kullan arabanı.f-sanenin tadı bi başkadır bende yeni sattım f-sanemi...

uzun zamandır aradığım astra f siyah zemin ön farları buldum yabancı bir sitede
ancak farlar 88€ + sinyaller 32 € + kargo( en az 40-50 € olur ) = :eek:

http://www.carparts-online.de/shop/...cheinwerfer-neu::109.html?XTCsid=atyibbdbkvrg

10125j.jpg

çok güzelmiş bu farlar,benim arabayada ne yakışırdı...:cry:

aslında buna 300 küsür verene kadar farı açıp içini hafiften siyaha boyasak nasıl olur acaba ışık verimini bozmadan yapmak lazım

aslında plan bu : siyah far + logosuz panjur + tampondaki alt kısmın(sisler arası ) siyah boyanması ( tamponları boyatırken o kısmı boyatmamıştm yaza doğru siyah sprey boyayla üstünden geçmek lazım )

idolüm :D
img0165fac.jpg

hoşgeldin,iyi günlerde kazasız belasız kullan arabanı.f-sanenin tadı bi başkadır bende yeni sattım f-sanemi...

teşekkürler ersin bey, allah, hepimize kazasız, belasız ve tabiki arızasız günlerde binmeyi nasip etsin.

haso6718´isimli üyeden Alıntı
ben de aynen kendim yıkamayı düşünüyorum.
bakalım sonuç ne olacak...

arkadaşlar sağ ön koltuk ayak altı halısı kabarık duruyor benim.
elimle bastırdım yumuşak gibi.
ıslak değil ama.

Benimde öyle bir durumum oldu sonra döşemeyi kaldırıp çekiçlettim..Kasisten geçerken altı tıklamıştı sadece..Kabarık yerin alt tarafına bak bakalım göçme falan varmı..?

teşekkürler bi bakayım, ne olaki!!
:mad:zaten şoför koltuğu da yan duruyor kaynak kırılmışşş:mad:

Geri