Astra F Kullanıcıları Buraya

Yarın ön amortisörleri de değiştirmeye karar verdim. Muayeneden sonrada en açık renk film çektireceğim :D pazar Tekirdağ yolu gözüktü güneşte yanmayalım :D

Bugün fan müşürü için ustama gittim malesef ustam tavsiye etmedi :( Öncedende bi müşterisi değiştirmiş bu seferde fan sıcaklık 90nın altına inmediği için kapamamış :( ve havalandırmadan gelen yanık kokusu sayesinde fan motorunu ve devrelerin yanmasını son anda önlemişler ;) Bende bu oalyın üstüne kaş yaparken göz çıkarmanın alemi yok diyerek tarihin tozlu sayfaların arasına koydum :(

Burak Bey, ben de epey ısrarcı oldum bu konuda ama servis kesinlikle ''hayır'' dedi. hatta arabam durduğu yerde bile 15/20dk çalışsın 100e çıkar, fan açar dedim ve serviste de açtı ama çok normal dediler :)

Burak Bey, ben de epey ısrarcı oldum bu konuda ama servis kesinlikle ''hayır'' dedi. hatta arabam durduğu yerde bile 15/20dk çalışsın 100e çıkar, fan açar dedim ve serviste de açtı ama çok normal dediler :)

doğru 100 e çıkyor.
ama çok normal artık.ben alıştım.
şükür fan iyi çalışıyor.
yani korkum sıkıntım yok.
sen de dert etme bence

doğru 100 e çıkyor.
ama çok normal artık.ben alıştım.
şükür fan iyi çalışıyor.
yani korkum sıkıntım yok.
sen de dert etme bence

Hakan Bey, aslında ben de alıştım sayılır artık ama bu forumda ''opel harareti sever mi?'' başlığında bi abimizin yazdıkları düşündürüyor beni biraz. ama sonuçta arabamın orijinali böyle ne yapabilirim. şu ana kadar ne kadar sıkışırsa sıkışsın 101/102den öte geçmedi. allaha şükür fan canavar aman nazar değmesin :)

Bu kadar sıkıntı yapmayın fan olayını yazın kıbrısta 50 derecede birşey olmadı sonuçta orjinalinden o şekilde yapılmış yok tipo fanı yok başka birşey derken arabanın dengesini bozmaya gerek yok.

Bu kadar sıkıntı yapmayın fan olayını yazın kıbrısta 50 derecede birşey olmadı sonuçta orjinalinden o şekilde yapılmış yok tipo fanı yok başka birşey derken arabanın dengesini bozmaya gerek yok.

Burak Bey, çok haklısınız. Artık ben de bunda karar kıldım.

Yarın tekrar muayeneye gideceğim inşallah. Fren problemini hallettik arka fren merkezleri ve balatalar değişti. Arka amortisörler değişti filmleri de söktüm. Yazan kusurların hepsi halloldu yani :D EK1 doldurup geçireceğim umarım arabayı muayeneden. Bugün ön amortisör siparişi de verdim. Muayeneden sonra onları da takacağız. Belki birde ucuz yollu bir cam filmi çektiririm. Ama bu sefer babam istedi filmi :D

Geri