Astra F Kullanıcıları Buraya

Benim arabanın hararetide yazın şehir içinde 100 dereceyi buluyor.bu ayın 19'da tipo slx fan müşürüyle değiştirecem.forumda fan müşürünü değiştirip kullanan arkadaşlardan olumsuz yorum duymadım onun için bende değiştirecem.

harun bey, tipo müşürüyle olumsuz örnekler var malasef. bu sefer de termostatla uyum sorunu çıkıyo ortaya. ya bu adamlar araba yapmayı mı bilmiyolar :) nedir yüksek sıcakta çalışmanın mantığı? herkes zararlı olacağını söylüyor. neden tofaş gibi 90a sabitlemezsin ki bunu. ve bi sorun da çok çabuk 100ü görmesi rampalarda.

Muayeneden kaldık sinirim bozuldu. Ruhsata şase numarasını W0L yazacaklarına WOL yazmışlar ek1 lazım sonra ruhsat değişecek ruhsat değişirkende film varsa ruhsat vermiyorlarmış mecbur filmleri sökeceğim. Birde arka kemer tokaları koltuğun altında kalmış. Arka kemer yok yazıyor raporda. Asabım bozuldu gelmiş bana birde arkaya kemer taktır diyor. Var kemer diyorum yok işimi bana mı öğretiyorsun filmleri sök kemer taktır gel diyor. Arabamı bana mı öğretiyorsun dedim açtım kapıyı gösterdim kemerleri TAKAYIM mı kemer? dedim görmemişim diyor. Birde el freninde bir dengesizlik varmış onu ayarlatmam lazım. Elimiz değmişken 4 amortisör de değişecek. Yine bir sürü masraf. Akvaryum gibi gezeceğiz :D

alican bey, geçmiş olsun. ruhsattaki problem bende de var ''0'' ile değil, ''O'' ile yazılmış. desene muayne zamanı yesyeni ruhsatlar değişecek. yalandan yere ruhsat parası verecez.

Muayeneden kaldık sinirim bozuldu. Ruhsata şase numarasını W0L yazacaklarına WOL yazmışlar ek1 lazım sonra ruhsat değişecek ruhsat değişirkende film varsa ruhsat vermiyorlarmış mecbur filmleri sökeceğim. Birde arka kemer tokaları koltuğun altında kalmış. Arka kemer yok yazıyor raporda. Asabım bozuldu gelmiş bana birde arkaya kemer taktır diyor. Var kemer diyorum yok işimi bana mı öğretiyorsun filmleri sök kemer taktır gel diyor. Arabamı bana mı öğretiyorsun dedim açtım kapıyı gösterdim kemerleri TAKAYIM mı kemer? dedim görmemişim diyor. Birde el freninde bir dengesizlik varmış onu ayarlatmam lazım. Elimiz değmişken 4 amortisör de değişecek. Yine bir sürü masraf. Akvaryum gibi gezeceğiz :D
Benim ruhsatdada wol olarak yazılmış.motor no yazan satırdada bir tane o harfi var oda yanlış yazılmıştır 0 harfi olacak.bende eylülde muayeneye gidecem.ruhsatın iki sayfasıda değişecek bizimde desene.ruhsat sayfasının yenileme ücreti ne kadar acaba.daha önce muayene yaptıran arkadaşların hepsi bu sorunu yaşadımı acaba?

Benim ruhsata baktım doğru yazılmış sorunsuz ama muayene zamanım şubat 2011 o zamana ne olur bilmiyorum...

Yükseklisans sınavı belli olsun yeniden kıbrıs yolları gözükebilir ve gidersem orda yine eski düzene devam filmleri çektiririm app plaka xenonlar rahatça gezerim :D

Geri