Astra F Kullanıcıları Buraya

Bugün fan müşürü için ustama gittim malesef ustam tavsiye etmedi :( Öncedende bi müşterisi değiştirmiş bu seferde fan sıcaklık 90nın altına inmediği için kapamamış :( ve havalandırmadan gelen yanık kokusu sayesinde fan motorunu ve devrelerin yanmasını son anda önlemişler ;) Bende bu oalyın üstüne kaş yaparken göz çıkarmanın alemi yok diyerek tarihin tozlu sayfaların arasına koydum :(

Bugün filmleri çatır çatır söktüm kendi ellerimle. Bir tek arka camı bıraktım onu da yarın sıcak hava tabancası ile sökeceğim. Arka fren merkezi yağ kaçırdığı için kampanalar haşat olmuş kampana ve fren merkezleri değişti. İki tane monroe gazlı arka amortisör siparişi verdim yarın sabah gelecek. Eskiler söküldüğü için araba tamircide kaldı. Çarşamba günü de arabayı alıp muayeneye götürmeyi planlıyorum. Ama sanayide bir sürü tanıdık olmasına rağmen arabayla uğraşmak zor iş. Bir günüm gitti. Bir yarım gün daha gider gibi duruyor yarın sabahtan gideceğim. 12 deki derse yetişebilirsem güzel olacak. :D Ama filmsiz araba çok kötü oluyor yahu :D

Filmsiz arabaya akvaryum a benzer en arka cam serbest değil mi sökme bence kıbrıstan geldiğimde ne zor gelmişti ya filmsiz bomboş

slm arkadaşlar
aracımın yayları bozuldu, bende koni amortisör almak istiyorum sertlik ayarlı. bulabileceğim bir yer ve fiyat bilgisi alabilir miyim ? (Astra f - 97 - 2,0 GSİ)

slm arkadaşlar
aracımın yayları bozuldu, bende koni amortisör almak istiyorum sertlik ayarlı. bulabileceğim bir yer ve fiyat bilgisi alabilir miyim ? (Astra f - 97 - 2,0 GSİ)

aracımın amortisörleri bozuldu, bende koni amortisör almak istiyorum sertlik ayarlı. bulabileceğim bir yer ve fiyat bilgisi alabilir miyim ? (Astra f - 97 - 2,0 GSİ)

Arka filmi de söktüm Muayeneden sonra en açıktan çektireceğim olmaz böyle. Alıştıktan sonra filmsiz araba çok zor. Arka amortisötleri taktık muhteşem oldu. Araba kendine geldi Önleride en kısa zamanda değiştirmem gerek.

Geri