Astra F Kullanıcıları Buraya

ya bu astra f ye soför tarafına günes gözlüğü kabı takan varmı? hangi arabanınki taktı bugün corsanınkini denedik olmadı,,,

Bu hafta pazar günü Allah izin verirse araba pazarına götürüyorum CGG yi.Kolonları sökücez 10400 yazıcaz tutturabildiğimiz fiyata satıcaz :D Sizce satıp şöyle bişey yapmak mantıklımı?

Ford Fiesta 1.4 dizel son kasa;32500 tl. 12500 nakit kalanı 36 ay 666 lira taksitle..Araba satılırsa bundan alıyoruz fiat vw ford hepsini gezdik.Sizlerin fikirleri nelerdir ?

alınabilir aslında yavastan kurtulmak laçzım bu arabalardan kardes olacaz yoksa

alınabilir aslında yavastan kurtulmak laçzım bu arabalardan kardes olacaz yoksa

daha yeni aldık hocam :) kurtulma vakti geldiyse bu arabalardan yandık desene :) paraları sokağa attık :)

araba size 36476 TL ye gelir.
arabayı alırken kredi kullanmak benim aklıma yatmaz hiç bi zaman
ama bu satılıp fiesta alınır mı dersen bence alınır.

Türkiye'de dizel e binmek lazım 4-5 yaşından fazla aracada binmeyecen yoksa uğraşır durursun sıfır arac her zaman zarar ettirir aldın mı 0 dediğim gibi en az 4 sene binip satacan bizim araçlarda artık miyadını doldurdu ne yalan söylüyüm artık zevk alamıyorum pek.

Yeni alanları bir kaç sene idare eder de bizim gibi 10-11 sene kullananlar artık baydı :D Ama bir gerçek var ruhsat probleminden dolayı Tekirdağ'a dobloyla gittik. Gitmez olaydık. Yok böyle bir şey. Yaptığımız şey otoban ve bölünmüş duble yolda araba kullanmak. Öyle çok hızlı ve aksiyonlu bir yolculuk da değil. Yerine göre 100-150 arası hızla gittim ama yok böyle bir yorgunluk. Aman diyeyim ufak motorlu dizel arabayla uzun yolculuk işkence. Sanki sırtımda taşıdım arabayı :D astrayla ne yollar gittim gıkım çıkmadı :D

Son düzenleme:
Bu hafta pazar günü Allah izin verirse araba pazarına götürüyorum CGG yi.Kolonları sökücez 10400 yazıcaz tutturabildiğimiz fiyata satıcaz :D Sizce satıp şöyle bişey yapmak mantıklımı?

Ford Fiesta 1.4 dizel son kasa;32500 tl. 12500 nakit kalanı 36 ay 666 lira taksitle..Araba satılırsa bundan alıyoruz fiat vw ford hepsini gezdik.Sizlerin fikirleri nelerdir ?

bana pek mantıklı gelmiyor 1.4 dizel fiestaya 32.500 tl vermek :(
o bütçeye 2.el (max 3-4 senelik ) çok daha kaliteli ve üst sınıf araçlar alınabilir

bana pek mantıklı gelmiyor 1.4 dizel fiestaya 32.500 tl vermek :(
o bütçeye 2.el (max 3-4 senelik ) çok daha kaliteli ve üst sınıf araçlar alınabilir

Aynı şeyleri bizde düsünüyoruz ancak bana kalsa ben fiestaya sw yine sw yi yaptır bin derim :D:D Ama babamı eski arabadan bıktım sıfır alıcam diyor bakalım Allahtan bişey çıkmazsa pazar günü yolcu araba.

Geri