Astra F Kullanıcıları Buraya

Yeni alanları bir kaç sene idare eder de bizim gibi 10-11 sene kullananlar artık baydı :D Ama bir gerçek var ruhsat probleminden dolayı Tekirdağ'a dobloyla gittik. Gitmez olaydık. Yok böyle bir şey. Yaptığımız şey otoban ve bölünmüş duble yolda araba kullanmak. Öyle çok hızlı ve aksiyonlu bir yolculuk da değil. Yerine göre 100-150 arası hızla gittim ama yok böyle bir yorgunluk. Aman diyeyim ufak motorlu dizel arabayla uzun yolculuk işkence. Sanki sırtımda taşıdım arabayı :D astrayla ne yollar gittim gıkım çıkmadı :D

hocam, 12 sene (kendi arabam olarak, bunun dışında birçok araba kullandım) 131 şahine bindim :) şimdi 3 ayı geçti bunu aldım, en az bi 5 sene de binmeyi düşünüyorum. fazlası da olur mutlaka. 131den sonra nasıl geldiğini tahmin edersiniz artık :)

berkay hayırlısı olsun.

hakan benim de ilk arabam 1 yıl oldu alalı.
ilklerden zor vazgeçilir.
hiç satasım yok .yağ yakmasına,benzini içmesine rağmen

Hakan abiler 2 oldu soyisminizle hitap etcem:)

Hakan Kaya abi astra f benzini içmiyoki bence. 2500 ü geçmeden kullanınca gerçekten çok az yakıyo. Sizin araçta benzin pompası veya filtre tıkanıklığı gibi şeyler olmasın ?

berkay hayırlısı olsun.

hakan benim de ilk arabam 1 yıl oldu alalı.
ilklerden zor vazgeçilir.
hiç satasım yok .yağ yakmasına,benzini içmesine rağmen

hocam, arabanı bi seversen, bi ısınırsan kolay kolay vazgeçemiyosun. sıkıntı da çıkartsa yaptırmayı göze alıyosun. mesela ben, o 131i hala sattırmadım babama, devam ediyor binmeye ve maşallah kız gibi, saat gibi :)

F ciler günaydın,
98 GLS lerde torpido soğutma varmı yokmu? yoksa bu bir şehir efsanesimi? bunu açıp kapayan bir düğme göremedim ben. varsa gizli bi yerdemi bileniniz varmı?

F ciler günaydın,
98 GLS lerde torpido soğutma varmı yokmu? yoksa bu bir şehir efsanesimi? bunu açıp kapayan bir düğme göremedim ben. varsa gizli bi yerdemi bileniniz varmı?

düğme yoksa soğutmada yok zaten pek bir işe yaramıyor bende var klimanın soğunu veriyor içeri elzem bişey değil

F ciler günaydın,
Benim 97 gls'de var.torpidonun içinde sol köşesinde sağ sola kayan hareketli parça var.üzeindeki plastiği kaydırdığın zaman orada soğuk havanın geldiği delik var.klimadan torpida gözüne hareketli anahtara kadar plastik boru geliyor soğutma için.bende torpidoyu söktüğümde görmüştüm

Bugün yağına tekrar baktım 6bin km sonucu müthiş bir yağ eksiltme olmuş araba dizel gibi çalışıyordu hemen 1 lt yağ ekledim ses kesildi benim anlamadığım bu yağ lambası neden yanmaz?

Geri