Astra F Kullanıcıları Buraya

Arkadaşlar bugün arabayı çalıştırdıgımda(2 gün calışmadı)rolantide baya sarsıntılı çalıştı,bir süre bekledim,biraz gaz verdim,bir şey değişmedi....Sonra istop ettim,birdaha marşa bastım yine aynını yaptı...Sonra bıraktım.30 dk sonra tekrar denediğimde normal calıstı...Sizce bu sarsıntılı calışma neden kaynaklandı biliyormusunuz...
Not: Motor soğuk ondan derseniz,bende''daha önce araba 1 hafta yattı sonra calıstırdım böle bişey yapamadı'' derim...Ama yinede bundan olabilirmi?

Arkadaşlar bugün arabayı çalıştırdıgımda(2 gün calışmadı)rolantide baya sarsıntılı çalıştı,bir süre bekledim,biraz gaz verdim,bir şey değişmedi....Sonra istop ettim,birdaha marşa bastım yine aynını yaptı...Sonra bıraktım.30 dk sonra tekrar denediğimde normal calıstı...Sizce bu sarsıntılı calışma neden kaynaklandı biliyormusunuz...
Not: Motor soğuk ondan derseniz,bende''daha önce araba 1 hafta yattı sonra calıstırdım böle bişey yapamadı'' derim...Ama yinede bundan olabilirmi?

jikle devreye girmemiş olabilir motor soğukken çalıştırdığına otomatik olarak jikle açar bizim araçlar...

Mutlu aynen Eyüp'ün dediği gibi jikle devreye girmemiştir..bazan benimkide yapıyor.. hemde her gün kullanıyorum karbürörlüler gibi az bi gaza basıyom.. çart diye alıyor

Önder ve Halil aslında china da olsa alarm alarmdır ama peki arabanın üzerindeki kaliteli dedikleri italyan alarm ne olacak..Taktığım yer onu paraya sayarmı acaba???...:confused:
Birde ben bu china malı alarmı arabama yakıştıramıyorum nedense...:hıh:

nedir bu çinden çektiğimiz:( ben aldığım çoğu şeye bakarım çin malımıdır die,eğer çin malı ise almam,özellikle elektronik eşyalarda,yakında ekonomiyi maffetçek bu çinliler,sizde almayın bence arkadaşlar,çok kalitesiz mal üretiyolar,bende arabama yakıştıramam çin malını,(coca cola da almayın dijem ama konu başka yerlere gitçek:( )

gürkan hoş geldin
bir de sw olması iyi oldu f kasanın tüm renkleri toplanmış oldu.
hüseyin abi ve mutlu, bahsettiğiniz jigle problemini hiç yaşamadım, belki o jikleyi devreye sokan termostat veya sensör gibi bişi vardır onda arıza olabilir mi?
benim araç 1 hafta kaputa kadar kara gömülü kaldı, kaza kaza bindim içine gene de gayet güzel çalıştı.
gerçi yaz geldi jikle de şart değil şu ara ama :confused:

Geri