Astra F Kullanıcıları Buraya

ah arkadaşlar teknoliji iyi baya iyi ..... jet light ve xenon birlikteliği ne de yakışır bizim canavarlara ama aniden bi acayip duygusallaştım..ve duruldum . (iyi para ya bu ekonomik koşullarda zor götürüyoruz arabaları.) Aaaaaaaaaa arkadaşlar dünya bankası başkanı dünya savaşın eşiğinde demiş.. aclık kapıda

ah arkadaşlar teknoliji iyi baya iyi ..... jet light ve xenon birlikteliği ne de yakışır bizim canavarlara ama aniden bi acayip duygusallaştım..ve duruldum . (iyi para ya bu ekonomik koşullarda zor götürüyoruz arabaları.) Aaaaaaaaaa arkadaşlar dünya bankası başkanı dünya savaşın eşiğinde demiş.. aclık kapıda
hüseyin abi sen baya efkarlanmışsın ya:)

n78128528113977774897qd4.jpg

beyler aslında bnm araca yapmak istediim şey bu şöle bi sedanlar için komple gsi body-kit bulsam harika oluyo hatta sanırım yurtdışında bu gsi ların sedanıda olabilir:D çünkü başka bi araçta daha görmüştüm

Önder ve Halil aslında china da olsa alarm alarmdır ama peki arabanın üzerindeki kaliteli dedikleri italyan alarm ne olacak..Taktığım yer onu paraya sayarmı acaba???...:confused:
Birde ben bu china malı alarmı arabama yakıştıramıyorum nedense...:hıh:

beyler aslında bnm araca yapmak istediim şey bu şöle bi sedanlar için komple gsi body-kit bulsam harika oluyo hatta sanırım yurtdışında bu gsi ların sedanıda olabilir:D çünkü başka bi araçta daha görmüştüm

Yalnız araba hakkatten 10 numara.:rock Önder eger böle bişey düşünüyorsan hakkatten güzelmiş...Ama bu sana cok paraya mal olur....

hemşerim arabanı çok beğendim jilet gibi duruyor maaşallah:)Allah kaza bela vermesin:good::good:gls sanırım

düşünüyorum ama umarım sadece düşüncede kalmaz ön tamponu aldık dielim 650liye patlıo yan ve arkayı fiberden yapmak lazım maliyet uçuyo orda bide jant panjur falan filan derken komaya giriyorum :D
ama şu görüntüde beni bitiriyo:good:

İlker bu Önderin aracı degil....Aracını böle bişey yapmak istiyormuş,örnek olarak bu güzel aracı taktim etmiş....

Geri