Astra F Kullanıcıları Buraya

Cam suyu deposunun çıkış hortumunda çok incw bir çatla var. ordan su damlatıyor ve su bitiyor 3-4 güde. bu hortum değişiyormu arkadaşlar, rengi koyu yeşil olan bir hortum. ucu su deposundaki motora bağlı diğer ucu nereye gidiyor göremedim. çıkarabilsem belki bişeyle yapıştırırım. bir öneriniz varmı?

Senin benim canavarla tanışma vaktin geldi sanırm :)
7 Haziranda inşallah özgür olucam inşallah..
akıcan mı bu taraflara

malum ben pek mobil değilim ;)

Cam suyu deposunun çıkış hortumunda çok incw bir çatla var. ordan su damlatıyor ve su bitiyor 3-4 güde. bu hortum değişiyormu arkadaşlar, rengi koyu yeşil olan bir hortum. ucu su deposundaki motora bağlı diğer ucu nereye gidiyor göremedim. çıkarabilsem belki bişeyle yapıştırırım. bir öneriniz varmı?
japon yapıştırıcısı üstüne biraz da sigara külü veya benzeri bi toz.

Zaten 1.5-2 aydır Cumartesi gecelerim iptal, sen anladın :)
7 hazirandan itibaren her an her yerde olabilirim senin tarafada gelebilirim :)
Onuda sen anladın :)

Bu arada aramayınca aramıyon he unutmadan ekliyim :)
ya ne desen haklısın da haşatım bu aralar,
ev alımı taşınma falan bide işler de abandı tepeme her akşam 9 a kadar mesai. evde tadilatlar ıvırlar zıvırlar ayrı.
senin cumartesi olayından daha bi yorucu anlayacağın..

eve net te almadım daha nete de anca işten giriyorum.

Eğer kurumdan kaynaklı bi sıkıntıysa Önder bir carbon clean (aslında birçok usta bunun yerine direk elle temizlemeyi daha etkili ve kesin çözüm olarak görüyolar ;)) sonrasında biraz devirli kullanım aradada enjektör temizleyicisi benzine ekledinmi eskisi gibi atikliğine kavuşur :)

sağol burak , 13 yıllık kurum var motorda temizlemek lazım :) kurumdan olduğuna emin değilim ama yinede temizlik şart oldu .

Adam 3.0 V6 motor takıyor galiba yabancı forumdan anladığım kadarıyla :D
afb018ef9.jpg

açıkçası bizim araçların 3.0 motoru kaldıracak yapıda olduğunu sanmıyorum (en azından std 1.6ların ) düz yol perfmansı inanılmaz olur 1065 kg sonuçta :D ancak frenler yetersiz yol tutuş malesef çok da başarılı değil ( süspansiyonlar sert olduğu için iyi ancak anca 1.6 ya ) 3.0 motor koymak için aracın yürüyen aksamını komple değiştirmek lazım o zmn mükemmel bir şey çıkar ortaya tabi masrafıda ona göre olur :rolleyes:

Geri