Astra F Kullanıcıları Buraya

Bende merifast ın jant lastiğini alıcam zaten abi :D:D

Yalnız tek düsüncem araba beyaz krom jant çok sırıtırmı diye düsünüyorum,Nakitim olmadığı içinde farklı seçeneklere bakamıyorum..Çok kararsızım alsammı almasammı yakısırmı diye düsünüyorum.Kesinlikle CUK oturmaz ama çok berbat durucaksada almayım diyorum :confused:

kolayı var birgün merifast la gidin bi lastikçiye takıp deneyin
jant baya dikkat çekiyor hele 17 olursa :D ya da benim resimlerden kopyala jantı photoshopla seninkine koy bak nasıl oluyor diye
benim fikrimi sorarsan taksici jantları yerine bu daha iyi gider :D ayrıca 0 fiyatı 2 sene önce 700-750 civarıydı 15inç olanların ona göre hesabını yap
yalnız bu jantları takarsan o sarı sinyalleri sök beyaz uyumu yakala o zmn güzel olur

kolayı var birgün merifast la gidin bi lastikçiye takıp deneyin
jant baya dikkat çekiyor hele 17 olursa :D ya da benim resimlerden kopyala jantı photoshopla seninkine koy bak nasıl oluyor diye
benim fikrimi sorarsan taksici jantları yerine bu daha iyi gider :D ayrıca 0 fiyatı 2 sene önce 700-750 civarıydı 15inç olanların ona göre hesabını yap

Valla zaten onunla kankayız :D Fiyatta yarısını vericem kalanı sonra vericem.Deneme imkanımız var ancak, bi türlü fırsat olmadı ikimizdede ehliyet olmadığından. Lastikleri 205 40 17 daha 10.000 km de,Büyük ihtimal alıcamda yine aynı soru YAKIŞACAKMI :D:D:D

Valla zaten onunla kankayız :D Fiyatta yarısını vericem kalanı sonra vericem.Deneme imkanımız var ancak, bi türlü fırsat olmadı ikimizdede ehliyet olmadığından. Lastikleri 205 40 17 daha 10.000 km de,Büyük ihtimal alıcamda yine aynı soru YAKIŞACAKMI :D:D:D

sen yandan çekilmiş düzgün bir resmi varsa arabanın koy ben sana bi photoshop yapim en azından fikir verir

svu414.jpg

Şimdilik yeter mi ;)

Sade ve güzel bir Fsane :)

berkay yadigara para harcamaya devam
2 yıl daha satmazsın

Abi Allah ömür verirse,Ehliyete 1.5 yıl kaldı Ben ehliyet aldıktan sonrada babama ucuz yollu borç harç bi Fiesta alırız,Buda bana kalır:D Olmayan parayla bişeyler alıyorum yine hayırlısı bakalım :D:D

Önder abi shop lamaya gerek kalmadı,Yakıssada yakışmasada alıcam olmadı borcu bitince takaslarım.

Geri